GTA V Aynı Social CLub Hesabı Cross Platform Sorunu

gokaytemizel

Centipat
Selamlar, abim ve ben bir e-posta adresi üzerinden Social Club açtık ve bilgisayar için GTA 5 aldık, yaklaşık 1.5 yıl sonra ise ben bir PS4 aldım ve aynı e posta adresinde önceden PS3 için bir PS üyeliğimiz olduğu için bu e-postayı kullanarak PS4'üm üzerinde oturum açtım, bundan 1 yıl sonra ise (bu arada bilgisayar abimde) PS4 için indirimden GTA 5 aldım. Girişte bana yeni bir karakter oluşturmamı söyledi, oluşturdum ve oyuna girdim. Serbest kalıncaya kadar oynadım ve serbest kaldıktan sonra abimle beraber oynamak istedim. Cross platform oynamak için Social Club üzerinden arkadaş eklemem gerekiyormuş, fakat aynı e-posta dolayısıyla da aynı Social Club üzerinde olduğum için Social Club isimlerimiz aynı, ve ismi arkadaş arama yerine yazdığımızda bir şey çıkmıyor.
Bir GTA 5'e iki kere para verdik ama beraber oynayamıyoruz. Yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V'nin hiçbir sürümü cross-platform değildir. PS3 oyuncuları PS3 oyuncuları ile, PS4 oyuncuları PS4 oyuncuları ile oynayabilir. XBox ve PC içinde aynısı geçerli. PS3 GTA V sürümü güncellemesi yıllar önce çekildi. PS3 ve Xbox 360 1.27 güncellemesi son güncelleme iken XB1, PS4 ve PC için 1.47 sürümü son sürümdür ve daha da çıkmaya devam edecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı