Çözüldü PS3 GTA 5'e mod yükleyince oyun bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar ben menü modu yüklersek oyun bozulur mu diye konu açmıştım bildiğiniz gibi. Net bir cevap gelemedi. Bekledim biraz daha. Kimse cevap vermeyince kurayım ya sıkıntı olmaz dedim. Kurduktan sonra oyun açılmamaya başladı. "başlatma işlemi sırasında bir hata oluştu" hatası veriyor. Oyun normal de hen ile açılmıyordu. Ofw varken açılıyordu. Hen'li değil yani. Sistemi kapatıp açtım heni aktifleştirdim ve sorun hala devam ediyor. Bu mod, oyunun dosyalarına DLC adlı bir klasör çıkartmış. Bu klasörü sildim ama sorun hala aynı ve düzelmedi. Birileri yardımcı olabilir mi? Ben bu koca oyunu baştan yükleyemem. @EFE CELİL @Rexie @393060 @Furkan17TR

Çözüm
Oyunu silip baştan yükleme gibi bir şansınız yok mu? Örneğin gece 12 gibi ps3 açıp indirmeye başlatıp sabaha inmesini bekleyebilirsiniz
Hocam yazdıklarımı okumadınız mı? Silip yüklememe rağmen olmamıştı. Ama çözdüm sonunda çözdümmmmmm. Oyunu silip baştan yüklemiştim ama loading ekranında 8586 mb gibi bir kurulum yapacaktı. Ama onun uzun bir süre 1 mb'ı bile dolmuyordu. Bugün playstation'ı güvenli modda başlattım, dosya sistemini baştan kurdum. Sonra oyun verileri yardımcı programından falan her yerden gta 5 i komple sildim. Sonra tekrardan flash bellekten ps3'e attım gta 5 i. 35-40 dakika bir güncelleme yaptı. Ve oyun mod silinmiş bir şekilde başarıyla açıldı ve kuruldu. Sorunu çözemeyenler bu şekilde çözebilir. Güvenli modda başlatıp dosya sistemini baştan yükleyin, game data utility'den gta v'i kökten kaldırın. Oyunu en baştan kurun, ve en son sürüme güncelleyin. Sorununuz çok yüksek ihtimal çözülecektir. Aslında bu çözümü başka bir yerden buldum. Türkçe hiçbir kaynak yoktu bununla alakalı. Yabancı bir forum var, oradan araştırma yaptım ve çözümü orada gördüm. Konu kilitlenebilir bu sefer gerçekten çözülmüştür ve kilitlenebilir. :)
Arkadaşlar ben menü modu yüklersek oyun bozulur mu diye konu açmıştım bildiğiniz gibi. Net bir cevap gelemedi. Bekledim biraz daha. Kimse cevap vermeyince kurayım ya sıkıntı olmaz dedim. Kurduktan sonra oyun açılmamaya başladı. "başlatma işlemi sırasında bir hata oluştu" hatası veriyor. Oyun normal de hen ile açılmıyordu. Ofw varken açılıyordu. Hen'li değil yani. Sistemi kapatıp açtım heni aktifleştirdim ve sorun hala devam ediyor. Bu mod, oyunun dosyalarına DLC adlı bir klasör çıkartmış. Bu klasörü sildim ama sorun hala aynı ve düzelmedi. Birileri yardımcı olabilir mi? Ben bu koca oyunu baştan yükleyemem. @EFE CELİL @Rexie @393060 @Furkan17TR
Yükleme işemini nasıl yaptınız?

Yükleme işemini nasıl yaptınız?
Video da denildiği gibi. Heni aktifleştirdim, package manager'a girdim. Orada standart içinde modun indirme şeyi var. Ona tıklayıp kurdum. Sonra kurulunca denildiği gibi sistemi kapatıp açtım. Ama oyunu açtığım da bu manzara karşıma çıktı. Oyun gg. Ben gta 5 ve wwe'den başka bir şey oynamıyordum. Bu iki oyun çok önemli. Bozulmaması gerekirdi. Keşke yüklemeseydim modu. Ağrımayan başımı ağrıttım. Bu arada mod bir pkg dosyasıydı. Pkg dosyasını direkt flash belleğe attım klasör oluşturmadan.

Oyunu nereden açıyorsunuz? Menüden mi yoksa MultiMAN'dan mı?
Menüden açıyorum. Direkt games klasörünün içinde. MultiMAN ile alakası yok. Sürüm ofw'li ikende oyunu açabiliyordum yani. Adam video da multimanın için de games klasörünün içinde frarketmez diyordu.

Menüden açılan oyunlar modlanamıyor veya yamalanamıyor. Yapılsa bile ciddi sıkıntılara yol açıyor. Bu nedenle kimseye de menüden açılan oyunları tavsiye etmiyorum. Bu oyunları yamalamadan oynamak lazım.

Oyunu silip yeniden kurun, varsa elinizde disk sürümünü kullanın.

Menüden açılan oyunlar modlanamıyor veya yamalanamıyor. Yapılsa bile ciddi sıkıntılara yol açıyor. Bu nedenle kimseye de menüden açılan oyunları tavsiye etmiyorum. Bu oyunları yamalamadan oynamak lazım.
Hocam ama daha önceden aynı şekilde mortal kombat oyununa goro, kintaro ve shao kahn modu yükledim. Uzun zaman oldu ve hala bir sıkıntı çıkmadı. Mortal kombat aynen gta 5 gibi games klasöründeydi.
@Cruslan ne yapacağım hocam? Oyunu illa silip baştan yüklememiz mi gerekiyor?

Hocam ama daha önceden aynı şekilde mortal kombat oyununa goro, kintaro ve shao kahn modu yükledim. Uzun zaman oldu ve hala bir sıkıntı çıkmadı. Mortal kombat aynen gta 5 gibi games klasöründeydi.
@Cruslan ne yapacağım hocam? Oyunu illa silip baştan yüklememiz mi gerekiyor?
Avrupa, Amerika kodlarına dikkat ederek mi indirdiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı