PS3 Hala Alınır mı?

CrAzY FoX

Decapat
Merhabalar, öncelikle durumum iyi değil o yüzden Playstation 3 alacağım fakat Playstation 3 hala alınır mı merak ediyorum ya da Xbox 360 da alabilirim. Bu iki ucuz konsol hala alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki xbox da live üyeliği gerekiyor ve ben 2. el alıcam kargo olması lazım ve kargolu 2. el cok az onlarda 1400tl cıvarlarında ve ps3 şöle: seramık white serisi 45 oyun 2 kol 750 tl

başka bir xbox360 ise: 2kol ve 15-20 oyun

hangisini almalıyım
karar veremiyorum xbox un artıları ve eksilerini ps3 ün artıları ve eksilerinide sölerseniz mutlu olurum :) iyi günler

@Furkan17TR

Eski bir PS3 kullanıcısı olarak konsola yeni oyunlar gelmediği için bir süre sora sıkılacaksınız. Ayrıca üretimi durdu. İkinci elde belki mucize eseri temiz ürün bulabilirsiniz. Genelde Kırık konsollar satılıyor. Bu yüzden çoğu oyunu Online oynama şansınız yok. Böyle olunca ürünün ömrü iyice azalacaktır.

Bunlara rağmen sadece özel oyunları için satın alınabilir. Ama konsoldan uzun bir kullanım ömrü beklemeyin.

@Furkan17TR

Normalde cevap yazmayacaktım. Hala da yazmayacağım. Zaten konu açtım bunun için.

Ama Xbox 360 hiç alınmaz.

Al sana birkaç tane eksi;
1-) Yaygın değil.
2-) Yedek Parça bulmak sıkıntı
3-) Çok kolay dolandırılabilirsin
4-) Oyunlarını bulmak sıkıntı
5-) JTAG ücreti çok fazla.
6-) Pek korsan dostu değil. JTAG için 200 lira dediler bana. Büyük yer de değildi benim gittiğim yer ama İstanbul'fa falan değilsen 100-200 arası JTAG ücreti.

Hadi JTAG değil FW attırsan birde o oyunları, aldığın DVD'lere yazdıracak uyumlu bir DVD-RW lazım.

600-700 lira PS3'e verilmez. En fazla 500.

Xbox 360 2.el alırken anakartı önemli. Yoksa verdiğin para buuum.

Merhabalar, öncelikle durumum iyi değil o yüzden Playstation 3 alacağım fakat Playstation 3 hala alınır mı merak ediyorum ya da Xbox 360 da alabilirim. Bu iki ucuz konsol hala alınır mı?
Temizini bulursan alınır tabi. Benim evimde var PES oynamaktan başka bir şey yapmıyoruz ama, memnunum. Bende 2. El almıştım. 400 TL vermiştim. Şuan doları bahane edip de, 2. El sitelerinde çok garip fiyatlara satıldığını görünce çok şaşırıyorum. İnsanımız çok kötü bu konuda. Ortalık fırsatçılardan geçilmiyor.

Herkeze teşekkürler sahibinden.com da bu xbox one s i buldum fiyatı iyimidir dolandırılırmıyım başıma bişey gelirmi https://www.sahibinden.com/ilan/iki...nsolu-xbox-one-1-tb-96-oyunlu-665673633/detay
96 oyun denmiş, bir kısmı demo(zaten belli oluyor.), bir kısmı da deneme sürümü gibi geldi bana, ama olmaya da bilir. Bilgi almanız iyi olur. Onun dışında güzel oyunlar da var. Fiyatı iyi gibi, ama bu fat kasa, ilk sürüm, yakın fiyatlara belki oyunsuz slim model de bulunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı