PS3 hard disk değişimi

kazimkorur

Femtopat
Daha fazla  
Hard diski nasıl değiştireceğimi biliyorum ancak bilgisayarda yeni hard diske Windows kurulumu yapılıyor. PlayStation da da bu tarz kurulum vb var mı? Varsa nasıl kurulumu yapacağım? (Kırık değil kırmayı da düşünmüyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard diski nasıl değiştireceğimi biliyorum ancak bilgisayarda yeni hard diske Windows kurulumu yapılıyor. PlayStation da da bu tarz kurulum vb var mı? Varsa nasıl kurulumu yapacağım? (Kırık değil kırmayı da düşünmüyorum)
Bildiğim kadarıyla hayır. Hard diskinizdeki bilgileri yeni diskinize yazın.

Evet kurulum olacak yapman gereken bir adet FAT32 formatlı USB'nin içine "Update" adında bir klasör açıp içine PS3 Sistem yazılımı şu dosyayı atman gerekiyor, daha sonrası basit halledersin.

Evet kurulum olacak yapman gereken bir adet FAT32 formatlı USB'nin içine "Update" adında bir klasör açıp içine PS3 Sistem yazılımı şu dosyayı atman gerekiyor, daha sonrası basit halledersin.
Fat32 formatlı usb nadıl oluyor birde sistem yazılımını usb ye atmayı bilgisayarla mı ps ile mi? PlayStation ı ilk defa kullanıyorum ve pek bir bilgim yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İngilizce video ama sadece aşamaları takip edin.
Birde ben takıcağım harddiski eski laptobumdan söktüm içinde birşeyler yüklü sıkıntı olur mu

Son düzenleme:
Fat32 formatlı usb nadıl oluyor birde sistem yazılımını usb ye atmayı bilgisayarla mı ps ile mi? PlayStation ı ilk defa kullanıyorum ve pek bir bilgim yok

Birde ben takıcağım harddiski eski laptobumdan söktüm içinde birşeyler yüklü sıkıntı olur mu?
İçi boş olsun. Zaten kurulumda içi silinir büyük ihtimal. Ama siz yine de içinde olsn dosyaları silin.

1-)USB'ye sağ tıkla Biçimlendir >Dosya Sistemi>FAT32 seçenğini seç ve Başlat tuşuna bas.
2-)USB içine "UPDATE" adında bir klasör aç ve PS3 Sistem yazılımı sistesinden yazılımı indir ve bu yazılımı oluşturmuş olduğun "UPDATE" klasörünün içine Windows ortamında at.

Kurulum işleminde hdd otamatik bir şekilde silinecek.

Geri
Yukarı