PS3 hard disk değişikliği nasıl yapılır?

Ahmeteren Aksu

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, elimde iki adet PS3 var. Biri kırılmış olsa gerek içinde FIFA 19 PES 18 falan var ama multiMAN gibi bir uygulamaya rastlayamadım. Nasıl oluyor pek anlamadım, içinde oyunlar olan PS3 biraz tozlu kirli diğer PS3 ise temiz. İçinde oyun olan PS'nin hard diskini diğerine taksam oyunları diğer PS3 de oynayabilir miyim?

Arkadaşlar, elimde iki adet PS3 var. Biri kırılmış olsa gerek içinde FIFA 19 PES 18 falan var ama multiMAN gibi bir uygulamaya rastlayamadım. Nasıl oluyor pek anlamadım, içinde oyunlar olan PS3 biraz tozlu kirli diğer PS3 ise temiz. İçinde oyun olan PS'nin hard diskini diğerine taksam oyunları diğer PS3 de oynayabilir miyim?
Hocam oynarsın ama tekrar kırman gerekebilir.

Hocam YouTube'a PS3 kırma hen yaz. Orada detaylıca anlatıyorlar.

İçinde oyun olan cihazda hen falan yok nasıl indirmişler oyunu anlamadım.

Hocam YouTube'a PS3 kırma hen yaz. Orada detaylıca anlatıyorlar.

Hocam sorun çıkarmaz.

Doğrudur incelemiştim zamanında ama şu an elimde içinde oyun olan PlayStation var ama tek sorunu işte cihazın yıpranmış olması. Hard diskini çıkarıp sağlam cihaza takarsam oyunları oynayabilir miyim yoksa dediğiniz hen indirme gerektirir mi gerektirirse geri dönüşü var mıdır?

Doğrudur incelemiştim zamanında ama şu an elimde içinde oyun olan PlayStation var ama tek sorunu işte cihazın yıpranmış olması. Hard diskini çıkarıp sağlam cihaza takarsam oyunları oynayabilir miyim yoksa dediğiniz hen indirme gerektirir mi gerektirirse geri dönüşü var mıdır?
Hocam cwf yada ps3 ten aktarma ile yapmıştırlar.

Hocam henden istediğiniz zaman dönebilirsiniz. Ps3'ün orjinal yazılımını indirir dönersiniz.Ayrıca oyunları oynayabilirsiniz.

Tamamdır hard disklerini değiştireceğim dönerim tekrardan.
içinde package manager varsa kırıktır başka türlü psn hesabından storedan önceden alınmış olabilir yinede var açılış ekranında ferrox debug evilnat şeyler yazıyor mu onlara bak sonra ayarlardan sistem ayarlarına gir ve en altta sistem bilgiler var orda sürüme bağlı ordaki yazan şeyleri söyler misin ona göre harddisk değiştirirken crack mi orjinal mi yazılımına göre kurmak daha iyi olur

Geri
Yukarı