PS3 HEN nerden indirilir?

Niko BelIic

Hectopat
Makaleler
1
Yeni bir PS3 aldım, kırdıktan sonra HEN kurmak istedim fakat uygun bir site bulamadım. Eskiden Xploit sitesi vardı sanırım artık olmuyor, şuan nerden HEN indirebilirim?

Hocam bir kere indir başta hata vericek, hata verdikten sonra siteden çık normal ps3 ana ekrana gel ve tekrar web'e gir, girdikten sonra üçgene bas sağ üste tarama verilerini sil gibi şeyler olacak. Oradan silinebilen her şeyi sil ve tekrar siteye girip indir bu sefer kurulcaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video sana yardımcı olcaktır.

Hocam bir kere indir başta hata vericek, hata verdikten sonra siteden çık normal ps3 ana ekrana gel ve tekrar web'e gir, girdikten sonra üçgene bas sağ üste tarama verilerini sil gibi şeyler olacak. Oradan silinebilen her şeyi sil ve tekrar siteye girip indir bu sefer kurulcaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Konu sahibi yapmış yardım için teşekkürler.

Teşekkürler fakat konuyu açtıktan 1 gün sonra sitenin açık olduğunu öğrendim ve HEN'i kurdum sorunsuz oynayabiliyorum.

Geri
Yukarı