PS3 için oyun tavsiyesi

Ostap Bender

Centipat
PS3'te hikayesi olan oyun tavsiyeleriniz varsa yorumlara yazarsanız sevinirim. Birkaç oyun almayı düşünüyorum şimdilik.
Şu an bende olan oyunlar:
  • GTA SA, GTA 4 ve GTA 5
  • CoD Modern Warfare üçlemesi, Black Ops 1 ve 2
  • Mafia 2
  • Max Payne 3
  • Assassin's Creed 2, Brotherhood, Revelations, 3 ve Black Flag.
  • Battlefield bad Company 2, Battlefield 3 ve 4
  • Red Dead Redemption.
  • Exclusiveler (God of War 3, Uncharted 2 ve 3, The Last of Us)
  • Far Cry 3 ve 4
  • Metal Gear Solid 4
  • Skyrim
  • Fallout New Vegas.
  • Batman Arkham aslyum ve City.
  • Metro: Last Light.
  • Dishonored
  • Hitman Absolution.

Son düzenleme:
Last of Us, Spider-Man oyunları (the amazing Spider-Man favorimdir, web of shadows da mekanikleri falan iyidir),Crysis serisi, Uncharted serisi, Batman serisi, inFamous serisi.

İkinci elden bulursanız NFS Carbon,ProStreet,Undercover ve Shift serileri bir de Need for Speed The Run bir de Test Drive Unlimited 2 (Arcade,Simulator tarzı oyun)

Last of Us, Spider-Man oyunları (the amazing Spider-Man favorimdir, web of shadows da mekanikleri falan iyidir),Crysis serisi, Uncharted serisi, Batman serisi, inFamous serisi.
The Last of Us, Uncharted ve Batman serilerini oynadım dostum. Listede zaten oynadıklarımı yazdım. Spider-Man Web of Shadows kuzenimin PS3'te yıllar önce oynamıştım ve pek sarmamıştı. inFamous serisine bakarım ve Crysis serisinde hangi oyunu önerirsin?

İkinci elden bulursanız NFS Carbon,ProStreet,Undercover ve Shift serileri bir de Need for Speed The Run bir de Test Drive Unlimited 2 (Arcade,Simulator tarzı oyun)
NFS Carbonu çok eskiden PC'de oynamıştım ve baya sevmiştim. Saydığınız diğer NFS oyunlarını hiç oynamadım ve bir bakarım onlara. Öneriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
The Last of Us, Uncharted ve Batman serilerini oynadım dostum. Listede zaten oynadıklarımı yazdım. Spider-Man Web of Shadows kuzenimin PS3'te yıllar önce oynamıştım ve pek sarmamıştı. İnFamous serisine bakarım ve Crysis serisinde hangi oyunu önerirsin?

PS 3 için. Crysis 2. ve 3. iyi olabilir.
Crysis 1'in. PS 3 portunu önermem. PC'den. PS 3'e. Port edildiğinden dolayı sıkıntılı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı