PS3 için Oyun Tavsiyesi

HashMetLee

Decapat
Öncelikle merhabalar, ben hala bir PS3 kullanıcısıyım daha kendimi upgrade edebilmiş değilim sanırım malum yeni jenerasyon oyunlar aşırı pahalı :D Baya eskiden aldığım Ps3'e yeni bir oyun almak istiyorum. Ben Red dead redemption ve Far cry 4 arasında kaldım sizce hangisi daha keyiflidir? Far cry 4 oynamıştım ama bitirme şansım olmadı. Rdr hiç oynayamadım ne yazık ki vahşi batı teması bayar mı diye düşünüyorum ama oyunun yapımcısı boş beleş adamlar değil sonuçta Rockstar. Başka oyun öneriniz de varsa yazarsanız çok iyi olur şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
God of War Ascension 1. Ve 2. Oyunlarını özellikle bulabilirsen 2'yi oynamanı öneririm. Türkçe dublajlı bir şekilde oynuyorsun dikkatini çekerim altyazı değil bak dublaj. Kratos Türkçe konuşuyor :)

Red Dead Redemption alın gerçekten çok eğlenceli bir oyun, Undead Nightmare ek paketi de çok güzeldir.

God of War Ascension 1. Ve 2. Oyunlarını özellikle bulabilirsen 2'yi oynamanı öneririm. Türkçe dublajlı bir şekilde oynuyorsun dikkatini çekerim altyazı değil bak dublaj. Kratos Türkçe konuşuyor :)
God of War Ascension tek bir oyun.
Games

Hocam hala PS2 kullanıcısıyım. Halinize şükredin. :D
PS2'nin 4-5 tane oyunu var PS4 oyununa değişmem. Şuana kadar hep bir kenarda duruyordu inan Resident Evil 4'ü HD Türkçe olarak PC ye yükledim bir de gamepad aldım lüzum kalmadı. Yoksa tüplü ekranda az RE4 oynamadık zamanında o hazzı aldıysan hayatın verimli geçmiş demektir. Misafir geldiğinde de açardık Mortall Kombat Armageddon'u ben kendi yaptığım adamı alırdım hep tek atıyodu o PS2 candır. God of War, Tomb Raider, Shadow of the Colossus, Devil May Cry, Army Men, Crash Bandicoot hey yavrum hey hayattan en çok keyif aldığım zamanlardandı...

PS2'nin 4-5 tane oyunu var PS4 oyununa değişmem. Şuana kadar hep bir kenarda duruyordu inan Resident Evil 4'ü HD Türkçe olarak PC ye yükledim bir de gamepad aldım lüzum kalmadı. Yoksa tüplü ekranda az RE4 oynamadık zamanında o hazzı aldıysan hayatın verimli geçmiş demektir. Misafir geldiğinde de açardık Mortall Kombat Armageddon'u ben kendi yaptığım adamı alırdım hep tek atıyodu o PS2 candır. God of War, Tomb Raider, Shadow of the Colossus, Devil May Cry, Army Men, Crash Bandicoot hey yavrum hey hayattan en çok keyif aldığım zamanlardandı...
Benim PS2 köşede duruyor hocam arada canım sıkıldığında Medal of Honor: Vanguard oynuyorum. Bir de Pes 2010 var. Bazen dediğiniz gibi bu cihaz PS4'e tercih edebilebiliyor. Keşke daha fazla oyun bulsaydım zamanında şu makineye. :)

Benim PS2 köşede duruyor hocam arada canım sıkıldığında Medal of Honor: Vanguard oynuyorum. Bir de Pes 2010 var. Bazen dediğiniz gibi bu cihaz PS4'e tercih edebilebiliyor. Keşke daha fazla oyun bulsaydım zamanında şu makineye. :)
Oyun bulmakta sıkıntı yok internetiniz var nasılsa? Bilgisayarınızda DVD-ROM varsa boş DVD alıp nasıl oyun atacağınızı söylerim. Tabi cihazın kırık olması gerekiyor. Günde 2-3 oyun yazarsın çok basit.

Oyun bulmakta sıkıntı yok internetiniz var nasılsa? Bilgisayarınızda DVD-ROM varsa boş DVD alıp nasıl oyun atacağınızı söylerim. Tabi cihazın kırık olması gerekiyor. Günde 2-3 oyun yazarsın çok basit.
Hocam dediğiniz olayı biliyorum. Maalesef şehrimde ki kimse PS2 kırmayı bilmiyor. Her yeri gezmiştim bu işlemi yapmak için ama bulamamıştım. :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı