PS3 için TLOU alınır mı?

Zamanından fiyat azdı, şu an fazla Remastered versiyonu o kadar.(PS 4'de var Remastered.)
Artık oyunlar 300 TL olunca en az iyi geldi ben bir ikinci el bakarım ama babam yüksek ihtimal ikinci el izin vermez sıfır alırız ama sorarım babama ve anneme herkese teşekkürler bu arada oyun güzel değil mi?

Artık oyunlar 300 TL olunca en az iyi geldi ben bir ikinci el bakarım ama babam yüksek ihtimal ikinci el izin vermez sıfır alırız ama sorarım babama ve anneme herkese teşekkürler bu arada oyun güzel değil mi?
Evet, oyun Dünyası'nın en iyi oyunlarından gösteriliyor.

Oyun güzel 2020'de oynanırmı:
Grafikler:
Eskidi biraz ama oynanmıcak seviyede değil.
Oynanış:
Gayet güzel hem gizlilik hem de aksiyonlu gidilebilir.(Üst seviyede yapmıyor.)
Hikaye:
Gayet iyi, Ellie ve Joel sizi ağlatacak, güldürecek.
Sonuç:
Oynanmamasını ayıp.

Mis gibi oyun, 140 TL'yi sonuna kadar hakkediyor. Zamanında arkadaştan ödünç alıp oynadım sonra gidip parasını verdim rafıma koydum. 140 TL dediğin ne ki? Hiçbir şey. Az önce kardeşlerim açız dediler, 2-3 yemek söyleyeyim dedim 70 TL gitti 1 öğünde.

Mis gibi oyun, 140 TL'yi sonuna kadar hakkediyor. Zamanında arkadaştan ödünç alıp oynadım sonra gidip parasını verdim rafıma koydum. 140 TL dediğin ne ki? Hiçbir şey. Az önce kardeşlerim açız dediler, 2-3 yemek söyleyeyim dedim 70 TL gitti 1 öğünde.

Oyunun Remastered fiyatı o kadar, beğenmeyebilir o zaman parası boşa gidecek o kadar.
3.PNG

Oyunun Remastered fiyatı o kadar, beğenmeyebilir o zaman parası boşa gidecek o kadar.
PS3'de Remastered var mı peki? Yoksa seve seve vereceksin istenilen parayı.

E o zaman hiçbir şey almayalım? Ya beğenmezsek de paramız boşa giderse? Böyle saçma bir bakış açısı olabilir mi?

PS3'de Remastered var mı peki? Yoksa seve seve vereceksin istenilen parayı.

E o zaman hiçbir şey almayalım? Ya beğenmezsek de paramız boşa giderse? Böyle saçma bir bakış açısı olabilir mi?
İkinci el zarar görebilir bunu konuda haklısınız, konu sahibinin bütçe kötüyse ikinci el düşünebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı