PS3 için Uncharted alınır mı?

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Merhabalar, PS3'üme Uncharted alacağım hangisini alacağıma karar veremedim. Oyunun demosunu indirdim ve çok beğendik. Sizce hangisini alayım?

Ek olarak kötü sahne var mı? Varsa almayacağız çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. oyunun başında Nate ile Chloe eccük yakınlaşıyorlar, onun dışında kötü sahne yok. Ayrıca alabiliyorsan 2 ve 3'ü aynı anda almanı tavsiye ederim, en nihayetinde set bunlar.

2. oyunun başında Nate ile Chloe eccük yakınlaşıyorlar, onun dışında kötü sahne yok. Ayrıca alabiliyorsan 2 ve 3'ü aynı anda almanı tavsiye ederim, en nihayetinde set bunlar.
Eccük yaklaşıyorlar ama yanımda 7 yaşında kardeşim, babam ve annem var. Eccük yakınlaşmadıkları var mı? Salonumun ortasında yakınlaşmasalar sevinirim.

Oyunda küfür var diye hatırlıyorum. 2. oyunda ise Nate ile Chloe biraz fazla yakıınlaşıyorlar. Onun harici bir şey yok. Bence üçünü birden alın. Oynadıkça oynayasınız geliyor.
Eccük yaklaşıyorlar ama yanımda 7 yaşında kardeşim, babam ve annem var. Eccük yakınlaşmadıkları var mı? Salonumun ortasında yakınlaşmasalar sevinirim.
Yani pis şeyler olacak gibi oluyor, ama sonrasında olmuyor. Anlatırdım detaylı aslında ama ban yemekten korkmuyor değilim. 😅

Oyunda küfür var diye hatırlıyorum. 2. oyunda ise Nate ile Chloe biraz fazla yakıınlaşıyorlar. Onun harici bir şey yok. Bence üçünü birden alın. Oynadıkça oynayasınız geliyor.

Yani pis şeyler olacak gibi oluyor, ama sonrasında olmuyor.
Türkçe altyazılı küfür mü? Hocam bu oyunda yakınlaşmadan sahne var mı? Yani ailenin her ferdinin evde olmadığını bekleyerek 40 dakika 40 dakika bitmez bu oyun. Çünkü alınca ilk hemen oynarız biraz ve o esnada yakınlaşma kötü olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu kısım, sen bilirsin.

Bence PS3 için oyun almak çok mantıksız. Spotçulardan bulabilirsin illaki ucuza.

Onun dışında, hangi yoldan bahsettiğimi anlamışsındır.

Konuya gelecek olursak, alınır. 3 en iyisi, ama alacaksanız direk hepsini almak en iyisi diye düşünüyorum.

Türkçe altyazılı küfür mü? Hocam bu oyunda yakınlaşmadan sahne var mı? Yani ailenin her ferdinin evde olmadığını bekleyerek 40 dakika 40 dakika bitmez bu oyun. Çünkü alınca ilk hemen oynarız biraz ve o esnada yakınlaşma kötü olur.

Her oyununda küfür var zaten, Altyazılı bir şekilde. PS4'de Türkçe dublaj vardı. PS3'de var mı bilmiyorum. Ama alt yazı kesin var.

Yeni konular

Geri
Yukarı