PS3 kırılınca bütün oyunlar indirebilir mi?

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Bende PS3 var ve orijinal. Kırdırmayacağım ama bir şeyi merak ettim. Diyelim ki ben kırdırdım. Bende bütün oyunlar oluyor mu? İstediğim oyunu bedava indirebiliyorum yani öyle mi? Yoksa zaten bütün oyunlar olacak sen kendin istediğini seçip oynayacaksın diye mi? Son ihtimal de bütün oyunlar çok ucuz mu olacak? Yanıt veren herkese teşekkürler.

Bende PS3 var ve orijinal. Kırdırmayacağım ama bir şeyi merak ettim. Diyelim ki ben kırdırdım. Bende bütün oyunlar oluyor mu? İstediğim oyunu bedava indirebiliyorum yani öyle mi? Yoksa zaten bütün oyunlar olacak sen kendin istediğini seçip oynayacaksın diye mi? Son ihtimal de bütün oyunlar çok ucuz mu olacak? Yanıt veren herkese teşekkürler.

Bütün oyunlar bedava olur.

PS3'ü kırdırma işlemi, yazılımsal bir açıktan faydalanarak, orijinal olmayan dosyaları okumasına ve çalıştırmasına olanak sağlar. Kırdırdığınızı varsayarsak istediğiniz PS3 oyununu bilgisayar vasıtasıyla indirip PS3'ünüze aktarabilirsiniz. Uğraşmak istemiyorsanız cüzi miktarlara bu işi yapan insanlar var. Ancak bilmeniz gereken şey, bu işlemden sonra online oyun oynama şansınız kalmıyor. PSN hesabınız da ban yiyebilir. Şahsi tavsiyem, kırdırmamanız yönünde.

Geri
Yukarı