PS3 kolu farklı tuşlara basıyor

sourcere

Decapat
Daha fazla  
PC'ye PS3 kolunu bağladım ayarlarını yaptım herhangi bir sorun yok ama oyuna giriyorum l3'ü ittirdiğimde araba hem gaz veriyor hem de arkadan Windows PC'nin sesini açıyor. Birkaç şey daha oluyor. Yardım eder misiniz? Bu neden oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'ye PS3 kolunu bağladım ayarlarını yaptım herhangi bir sorun yok ama oyuna giriyorum l3'ü ittirdiğimde araba hem gaz veriyor hem de arkadan Windows PC'nin sesini açıyor. Birkaç şey daha oluyor. Yardım eder misiniz? Bu neden oluyor?
Kanka sadece yön tuşları normal kare üçgen yuvarlak gibi davranabiliyor mu? Eğer öyleyse çözümü biliyorum

PS3 almıştım çok eskiden onun kolu bugün PC'ye taktım scp programı ile PC ayarını yaptım. Forza'ya girdim gaza basıyorum gaza basarken arkadan Windows sesini kısıyor bazen frene basıyor.

Kanka sadece yön tuşları normal kare üçgen yuvarlak gibi davranabiliyor mu? Eğer öyleyse çözümü biliyorum.

Yuvarlağa bastığımda geri çıkma gibi şeyleri yapıyor.

PS3 almıştım çok eskiden onun kolu bugün PC'ye taktım scp programı ile PC ayarını yaptım. Forza'ya girdim gaza basıyorum gaza basarken arkadan Windows sesini kısıyor bazen frene basıyor.

Acaba scp programından ekstra ayar mı yapmam gerekiyor?

Tutuşmazlık olabilir.

Kabloyu değiştirdim sıkıntı çıkarmayacak bir pozisyonda bile denedim yine aynı şey oldu.

Dostum şu videoyu uygala benim sorunum L tuşunu herhangi yöne ittirince diğer tuşlara basıyordu onu sadece küçük bir elektrik bantı ile çözmüştüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada l3'ü oynattığımda fare imleci oynuyor bu normal mi?
Nasıl oldu bilmiyorum ama düzeldi arkadaşlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı