PS3 kolu rastgele tuşlara basıyor

KiloZuluSierra

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, PS3 kolum FIFA oynarken rastgele tuşlara basıyor. Başlangıçtaki dil seçme ekranını bile geçemiyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden sağ olun. (içini açmak gibi fiziksel şeyler yapabilirim.)

Bu sorun sadece FIFA üzerindeyse kolda sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.. Tam emin değilim ama bende bir aralar PS3'e sahiptim ve oyunlarda R2 L2 tuşları basılı falan kalıyordu. Ana menüde vs. hep böyleydi. Bu sorun sadece FIFA'da geçerliyse kolda sorun yoktur galiba.

Bu sorun sadece FIFA üzerindeyse kolda sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.. Tam emin değilim ama bende bir aralar PS3'e sahiptim ve oyunlarda R2 L2 tuşları basılı falan kalıyordu. Ana menüde vs. hep böyleydi. Bu sorun sadece FIFA'da geçerliyse kolda sorun yoktur galiba.
Dostum diğer oyunlarda çok az yapıyor, özellikle fifada ama l2 r2 den den çok sağdaki yön tuşlarına basıyor, sağ ol.

Film i değişecek PS satan yerler e götürürsen tamir ederler ya da ettirirler. İçini açabilirim diyorsan PS3 gamepad film yazarak kendin alıp değiştirebilirsin.
Hocam sorundan tam olarak emin misiniz ?

Dostum diğer oyunlarda çok az yapıyor, özellikle fifada ama l2 r2 den den çok sağdaki yön tuşlarına basıyor, sağ ol.

Hocam sorundan tam olarak emin misiniz ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı