Çözüldü PS3 kolu kablo ile PC'ye nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba kolay gelsin. Elimde PS3 kolu var kablosu ile birlikte ama oyunlar algılayamıyor. Nasıl bağlandığını biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FIFA da aynı sorun bende de oldu klavyeden oynamak zorunda kaldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir arkadaşa sordum şimdi. Bu videodaki işlemleri yaparak halletmiş.
Deniyorum ben de şu an.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir arkadaş sordum şimdi bu videoda ki işlemleri yaparak halletmiş.
Deniyorum bende şu an.

Bu yöntem çalışıyor, haberiniz olsun. Birkaç deneme sonra oluyor.
Direk şarj kablosunu kola takıp USB kısmını pc ye bağladığınızda algılaması lazım ben öyle pes oynadım. Bazı oyunlar için galiba xbox yazılımı gerekiyor.

Hangi oyunlardan bahsediyorsunuz? Bende de PS3 kolu vardı. Bilgisayara bağladığımda bir yazılım indiriyordu. PES 2017'yi sorunsuz oynuyordum.

Direk şarj kablosunu kola takıp USB kısmını PC'ye bağladığınızda algılaması lazım ben öyle pes oynadım. Bazı oyunlar için galiba Xbox yazılımı gerekiyor.

Hangi oyunlardan bahsediyorsunuz? Bende de PS3 kolu vardı. Bilgisayara bağladığımda bir yazılım indiriyordu. PES 2017'yi sorunsuz oynuyordum.

Evet pes de algılıyor ama FIFA oynamak istediğimde algılamadı.

FIFA da aynı sorun bende de oldu klavyeden oynamak zorunda kaldım.

Bir arkadaşa sordum şimdi. Bu videodaki işlemleri yaparak halletmiş.
Deniyorum ben de şu an.

Bir arkadaş sordum şimdi bu videoda ki işlemleri yaparak halletmiş.
Deniyorum bende şu an.

Bu yöntem çalışıyor, haberiniz olsun. Birkaç deneme sonra oluyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı