PS3 kolunu PC'ye bağlamak

DETTLAF.F

Centipat
Daha fazla  
Elimde bir PS3 kolu var ve bunu bir video ile kolayca kablolu bir şekilde kullanabildim. Fakat ben bunu kablosuz bir şekilde bağlamak istiyorum bunun içinde Bluetooth dongle aldım fakat ne yapsam da başaramadım. Özellikle şu video ile denedim: (

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

) Videonun bu kısmında bazı programlardan bahsediyor ve bunların PC'ye yüklü olmasını söylüyor. Ve bende Bluetooth dongle var, PS3 kolum çakma ama videodaki de çakma o yüzden bir sıkıntı yok yani sanırsam tek sorun videoda gösterdiği programlar bana yüklü değil. Sorum ise bu gösterdiği programları bedavaya ve güvenli nasıl yükleyebilirim?

Download SCP Driver Package 160 buradan bunu indirin. Sonra WinRAR'a gidin ve oradaki "scpserver" kısmına çift tıklayın. Hatta o klasörü kısayol olarak dışarı çıkartın daha rahat olur.
Ekran görüntüsü 2023-07-14 134415.png

Sonra orada çıkan "bin" klasörüne tıklayın. Sonra aşağıya gidin ve orada "scpdriver" diye bir şey olacak.
Ekran görüntüsü 2023-07-14 135216.png

Sonra uyarıya evet diyelim ve aşağıda çıkan seçeneklerdeki "install" seçeneğini seçelim. Daha sonra ise kontrolcüyü takalım. Sonra "scpserver" kısmına gidelim. Kontrolcünüz orada görünüyorsa işlem tamamlanmış demektir. Olmazsa bana çekinmeden söyleyebilirsiniz. Olursa çözüldü olarak işaretlemeyi unutmayın. :D

Son düzenleme:
Download SCP Driver Package 160 buradan bunu indirin. Sonra WinRAR'a gidin ve oradaki "scpserver" kısmına çift tıklayın. Hatta o klasörü kısayol olarak dışarı çıkartın daha rahat olur.
Eki Görüntüle 1861483
Sonra orada çıkan "bin" klasörüne tıklayın. Sonra aşağıya gidin ve orada "scpdriver" diye bir şey olacak.
Eki Görüntüle 1861503
Sonra uyarıya evet diyelim ve aşağıda çıkan seçeneklerdeki "install" seçeneğini seçelim. Daha sonra ise kontrolcüyü takalım. Sonra "scpserver" kısmına gidelim. Kontrolcünüz orada görünüyorsa işlem tamamlanmış demektir. Olmazsa bana çekinmeden söyleyebilirsiniz. Olursa çözüldü olarak işaretlemeyi unutmayın. :D
hocam programları indirdim bu ama bu program ile kablosuz bağlanılabilirmi birde scp direv installer kısmında sadece force install ımı seçiyim

Eki Görüntüle 1861483
Eki Görüntüle 1861503
hocam gördüğünüz gibi yükledim ve scp serverda böyle şeyler çıktı ve bağlandı ama kablolu bir şekilde çıkarınca kablosuz bağlanmıyor

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-14_145924708.png
    resim_2023-07-14_145924708.png
    425,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Hocam programları indirdim bu ama bu program ile kablosuz bağlanılabilir mi bir de SCP direv installer kısmında sadece Force installımı seçiyim.

Hocam gördüğünüz gibi yükledim ve SCP serverda böyle şeyler çıktı ve bağlandı ama kablolu bir şekilde çıkarınca kablosuz bağlanmıyor.

Kablosuz özelliği yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı