PS3 lisans hatası

flezyyg

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu:i5-10400f Gpu: Gainward Gtx 1050 Tİ Motherboard:Asus Prime H510M-K Ram: Gskill Ripjaws 8*2 Ddr4 Storage:Crucial P3 500 Gb M2 Ssd Case:Xıgmatek Gamıng X 500w Psu
PS3'e pkgi mağazasından FIFA 19 indirdim fakat lisans hatası veriyor oyunun rap dosyasını yükledim attım fakat sorun hala aynı React PSN falanda denedim olmuyor.

Oyunlar için lisans dosyları var onları indirip kurmanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan sorunu çözebilirsin.

PS3'e pkgi mağazasından FIFA 19 indirdim fakat lisans hatası veriyor oyunun rap dosyasını yükledim attım fakat sorun hala aynı React PSN falanda denedim olmuyor.
RAP dosyası indirmeniz lazım. Şu siteden ilgili oyunun RAP dosyasını bulabilirsiniz;

PSNDLv4 Bu arada korsana destek yok denilmemiş şaşırdım.

Rap dosyası indirmeniz lazım. Şu siteden ilgili oyunun rap dosyasını bulabilirsiniz;

PSNDLv4 bu arada korsana destek yok denilmemiş şaşırdım.

Binlerce oyunu tek dosyada sunanlar da var onlar da indirilebilir. Ben şahsen öyle yapıyordum PS3'üm varken.

Rap dosyası indirmeniz lazım. Şu siteden ilgili oyunun rap dosyasını bulabilirsiniz;

PSNDLv4 bu arada korsana destek yok denilmemiş şaşırdım.

FIFA'nın rap dosyasını indirip PS3'teki exdata klasörüne attım fakat olmuyor.
Oyunlar için lisans dosyları var onları indirip kurmanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buradan sorunu çözebilirsin.
bunu denedim zaten olmuyor

Reactpsn yaptım dediniz ama şunu denediniz değil mi?
(Zaman ayarlı)

Bunu yapamıyorum çünkü cihazim 4.88 son sürüm olmadan izin vermiyor. şimdi 4.89 yapıcam

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı