PS3 lisans hatası

flezyyg

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu:i5-10400f Gpu: Gainward Gtx 1050 Tİ Motherboard:Asus Prime H510M-K Ram: Gskill Ripjaws 8*2 Ddr4 Storage:Crucial P3 500 Gb M2 Ssd Case:Xıgmatek Gamıng X 500w Psu
PS3'e pkgi mağazasından FIFA 19 indirdim fakat lisans hatası veriyor oyunun rap dosyasını yükledim attım fakat sorun hala aynı React PSN falanda denedim olmuyor.

Bunu yapamıyorum çünkü cihazim 4.88 son sürüm olmadan izin vermiyor. şimdi 4.89 yapıcam
Aman yanlış bir şey yapmayın. Yanlışlıkla 4.89 OFW sürümüne güncellerseniz pkgi falan gider hepsi. 4.89 HFW sürümü çıkmıştı onu indireceksiniz. Durun atayım hatta. HFW 4.89

Oyunlar kalır değil mi sadece hen mi gider?
Attığım 4.89 HFW sürümünü kurduktan sonra baştan HEN yüklemek zorundasınız ancak kayıtlı verileriniz, yüklü oyunlarınız silinmez.

Aman yanlış bir şey yapmayın. Yanlışlıkla 4.89 ofw sürümüne güncellerseniz pkgi falan gider hepsi. 4.89 HFW sürümü çıkmıştı onu indireceksiniz. Durun atayım hatta. HFW 4.89

4.89 HFW kurduktan sonra baştan hen yüklemek zorundasınız ancak kayıtlı verileriniz, yüklü oyunlarınız silinmez.

Hepsi bir arada kanalından takip ederek yapıyorum link attığınız ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

En iyi Türkçe PS3 rehberi kanallarından birisi zaten.

PS3'e 4.89 kurdum PSN hesabı açıp oturum açtım FIFA'ya giriyorum bu sefer lisans hatası gitti telif hakkı koruma bilgileri geçersiz hatası alıyorum

Son düzenleme:
PS3'e 4.89 kurdum PSN hesabı açıp oturum açtım FIFA'ya giriyorum bu sefer lisans hatası gitti telif hakkı koruma bilgileri geçersiz hatası alıyorum
Hocam PSN hesabında oturum açmak yetmiyor. Attığım videodaki gibi oyun etkinleştirmeyi yaptınız mı? Ayrıca Enable HEN yaptığınızdan emin misiniz? Oyunu açarken PSN oturumunu kapatmayı deneyin en son.

Hocam PSN hesabında oturum açmak yetmiyor. Attığım videodaki gibi oyun etkinleştirmeyi yaptınız mı? Ayrıca Enable HEN yaptığınızdan emin misiniz? Oyunu açarken PSN oturumunu kapatmayı deneyin en son.

Oyun etkinleştirmeyi yaptım heni açıyorum ama durum hala aynı

Oyun etkinleştirme öyle kalsın ama oyunu açmaya çalışırken PSN oturumu açık mıydı? O sırada PSN hesabı açıksa şimdi kapatıp deneyin. Veya kapalıyken denediyseniz açıp deneyin.
tamam deniyorum

psn oturumunu kapatınca gene aynı lisans yenileyin hatası veriyo

tamam deniyorum

psn oturumunu kapatınca gene aynı lisans yenileyin hatası veriyo
psn oturumu kapatınca lisans yenileyin hatasına geçiyo

Son düzenleme:
Tamam deniyorum.

PSN oturumunu kapatınca gene aynı lisans yenileyin hatası veriyor.

PSN oturumu kapatınca lisans yenileyin hatasına geçiyor.

Hocam birden fazla rap dosyası oluyor hepsini kurdunuz mu bir de PSN de ayarlarda oyun etkinleştirmesi diye bir yer olması lazım onları da yapdınız mı?

Geri
Yukarı