PS3 mü Xbox 360 mı?

Kırık PS 3 içinde 60 oyun var Xbox ilandaki kadar.
PS3 içine HFW kurup HEN ile oyun mağazası kurarak hem online oynamak hem de bilgisayar yardımı olmadan PS3 içerisindeki korsan mağazadan oyunları indirmek çok kolay, sana tavsiyem kesinlikle PS3'ü al, ben zamanında 600e satmıştım içerisinde HEN kurulu oyun dolu PS3'ümü.

xBox çöpü yerine PS3'ü alır, tonla da birbirinden güzel oyunları korsan şekilde yükler yükler oynarsın.
Xbox 360'ta da korsan var ayrıca çöp dediğin alet diğerinden çok daha ucuza bulunuyor ve oyun performansı çok daha iyi 🙂

PlayStation 3 çok kötü. GTA 4 oynamak için almıştım çok pişman oldum, üstelik üzücü olan kısmı ise PlayStation 4 alma imkanımda vardı, cahillik kötü bir şey.
Sadece GTA 4 için mi aldınız? Xbox'ta geriye dönük uyumluluk sayesinde yeni nesil konsollarda da 60 Fps oynanabiliyor PS'de ise sadece PS3'de var onun da performansı rezalet zaten.

Xbox 360'ta da korsan var ayrıca çöp dediğin alet diğerinden çok daha ucuza bulunuyor ve oyun performansı çok daha iyi 🙂

Sadece GTA 4 için mi aldınız? Xbox'ta geriye dönük uyumluluk sayesinde yeni nesil konsollarda da 60 FPS oynanabiliyor PS'de ise sadece PS3'te var onun da performansı rezalet zaten.

Evet reis sadece GTA 4 için aldım ama gerçekten çok kötü bir deneyim sunuyor araba hızlandıkça FPS 15'lere düşmeye başlıyor polis kovalamacası olunca bu değer 10'lara kadar iniyor şu an sadece PS2 oyunları için kullanıyorum satıp PS4 almayı düşünüyorum.

Evet reis sadece GTA 4 için aldım ama gerçekten çok kötü bir deneyim sunuyor araba hızlandıkça FPS 15'lere düşmeye başlıyor polis kovalamacası olunca bu değer 10'lara kadar iniyor şu an sadece PS2 oyunları için kullanıyorum satıp PS4 almayı düşünüyorum.
Bence direk Xbox Series S al hem eski hem de yeni bütün oyunlar oynanabiliyor daha mantıklı olur üstüne yeni nesil konsol GTA 6'da çıkacak.

Geri
Yukarı