PS3 mü Xbox 360 mı?

Jasali

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar esimle birlikte oyun oynamak icin uzun sureden beri arastirma yapmaktayim. Esim Move benzeri oyunlarin olmasini istiyor ve arastirmalarimda su an icin sadece PS3 ve Xbox Kinect olduğunu gördüm. Ben konsolu sadece eşimle oynamak için alacağım. Diğer oyunları bilgisayarımda oynuyorum zaten bu yüzden sizlerin değerli yorumlarını dinlemek istiyorum. Bir yerde PS3 12 GB 2 Move kolu kamera şarj istasyonu 2 Move oyunu kamera 1.200 TL sıfır olarak buldum. Faturali. Buna birkaç oyun daha verecek fiyat içinde ama fiyatın yüksek olduğu düşünüyorum. Daha pazarlık yapmadım sizlerin önerisi ne olacaktır? Dediğim gibi sadece Move ve Kinect tarzı oyunlar oynanacak. Bu hafta sonuna kadar benimle bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum yanlış bir şey yapmak istemiyorum değerli düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı