PS3 Multiman LittleBig Planet 3 Açılmama Sorunu

mikewazowski

Kilopat
Arkadaşlar PS3 Multiman LittleBig Planet 3 açılmıyor. Oyun dosyalarını doğrulamak için oyunun üstüne gelip kareye basıp "Test" kısmına basmamız gerekiyor. Oyun dosyalarını doğrularken Press[ ] yazıyor ama parantezlerin içi boş. Oyunun dosyalarından bazıları olmayabilir fakat dediğim gibi doğrulayamıyorum. Hangi tuşa basmam gerek? Bütün tuşlara bastım ama olmadı. Cevaplarınızı bekliyorum. İyi günler😘

CFW2OFW Compatibility List - PS3 Developer wiki
Bu siteden hangi oyunların çalışıp çalışmadığına bakabilirsin.
Normalde çalışması lazım, bende çalışıyor. Senin oyun dosyalarında sıkıntı olabilir. İnternetten indirip farklı sitelerden deneyebilirsin.
Çalışır yazıyor ama bende açılırken siyah ekranda kalıyor. Dediğim gibi oyun dosyalarını doğrularken "Press [ ] Button" yazıyor ama içi boş.

Aslında sorunun çözümünü ve muhtemel sebeplerini biliyorum.

Korsan oyun olduğunu da biliyorum. O yüzden sana yardımcı olmayacağım.

Aslında sorunun çözümünü ve muhtemel sebeplerini biliyorum.

Korsan oyun olduğunu da biliyorum. O yüzden sana yardımcı olmayacağım.
Geçen sene ''Ps3 nasıl kırılır,korsan oyun nasıl yüklenir,multiman nedir'' adlı konuları açan sen değil miydin? Ne garip insansın.
Soruna gelecek olursak,
PS3 içerisinde bir adet orjinal disk olduğundan emin olun. Multimanda oyuna gelip kareye basıp dvd yansısını açın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı