PS3 Nasıl kırılır ve oyun yüklenir?

sistemyardımm

Hectopat
Merhaba PS3'üm var, ona nasıl internet kafelerdeki gibi oyunları yükleyebilirim? FIFA 17, Far Cry 4, PES 17, GTA 5 gibi oyunları yüklemek istiyorum ama ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Adım adım ne yapılmalı, multiman nedir, jailbreak işlemi nedir, ne işe yarar bilmiyorum her şeyi en baştan anlatabilir misiniz?
PS3 version 4.81 kurdum daha yeni ama ondan sonra bir şey ellemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi kırmak anlamını şöyle anlatayım.

Kırılması için FAT veya SLIM kasa olması gerek.

Şuan PS3 versiyonunuz 4.81. Bu sürümde kırılması imkansız. Sen bir konsolcuya götüreceksin. O adam (eğer ps3'ünüz Downgrade yapmaya müsait ise) içini açacak. Çip takacak. 3.55 sürümüne indirecek. 3.55 olunca daha güncel bir CFW güncelleyecek. Daha sonra MultiMAN kuracak. Sende bilgisayardan indirdiğin oyunları bir şekilde MultiMAN'ın içine atıyor.

Eğer elinizdeki PS3 SuperSlim ise bildiğim kadarıyla Downgrade yapılamıyor. ODE chipi takılıyor. ODE ile harici HDD'ye oyun atılıyor ve bir şekilde çalıştırılıyor. Denemedim. Ve 200 250 lira dediler bana. O yüzden elinizdeki FAT veya SLIM kasa ise (SLIM kasaların altında CECH-2000 yazıyorsa yada CECH-3000 yazmıyorsa Downgrade yapılır) 100 lira verip multiman kurup 10 da oyun atıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı