PS3 nasıl kırılır?

Videodan izleyerek yapın bence karışık demişsiniz ama buradan okuyarak yapmanız daha karışık olur en azından bir yerde görüntü var. Yapacağınız işlemler aynı zaten.

Beni kandırsanız da kendinizi kandıramazsınız. Jailbreak başka amaçlara da yarıyor ama adamın amacının korsan oyun olduğuna yemin edebilirim.

Diyelim ki öyle, adam bununla ilgili konu açmış mı? Hayır. O zaman senin şikayetlenmeye hakkın yok. Boş duyar kasma.

Beni kandırsanız da kendinizi kandıramazsınız. Jailbreak başka amaçlara da yarıyor ama adamın amacının korsan oyun olduğuna yemin edebilirim.
Önemli Not: Jailbreak ile korsan oyun aynı şey değildir. Jailbreak bir hak iken korsan oyun yasadışıdır. Jailbreak korsan oyuna girmez ve Sosyal'de yasak değildir.

Konuda böyle yazıyor.

Güzel kardeşim, adamın konsolla ne yapacağından sana ne? Korsan kullanmak isterse kullanır, kendi iradesi. Seni veya başkasını ilgilendirmez. Jailbreak yasal bir işlemdir. Technopat kendi sitesinde makale bile yayınlıyor nasıl jailbreak yapılacağına dair. Ya yardımcı ol, ya da gereksiz mesajlarla konuyu meşgul etme.

Bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS3 kırmaya karar verdim ama nasıl yapılacağını bilmiyorum birkaç yerden izledim ancak karışık geldi. PS3 sürümüm 4.88 bana yardımcı olabilir misiniz?
CFW daha karışık bir yöntem HEN ile kırmak daha basit.
Ama kanıtlayamazsın?

Geri
Yukarı