PS3 Nasıl Kırılır?

Ben CECH-L04 Fat kasa Konsolu Xploit yöntemi ile kırdım. Sizin konsol normalde kırılmıyor fakat Xploit takımı Han V3 diye bir uygulama çıkartmış sanırım onunla yapılabiliyor fakat Multiman yüklenemez. PKG tarzında oyun yükleyip kurman gerek.

Şimdi bilmediğim kelimeler var. PKG nedir? Neden Multiman yüklenemez? Bilginiz kesin mi?

Farklı konu açmaya gerek var mı bilmiyorum Super Slim CECH-4204A 12GB PS3 var elimde.
Donanımsal bir şey yapmadan kırılır mı? @Furkan17TR @BlueMan23

Evet. Benim bir konum vardi bununla ilgili. Kirilmayan 3004 4004 serisi PS3'leri kirma ile ilgili. Onu bul. Kirabilirsin. Ama Multiman vs. yukleyemezsin. Sadece oyun indiri atarsin, mod indirip atarsin, guncelleme indirip atarsin. Ama bu sistem daha da guncellenecek ileride.
Hocam onu soruyorum ben de. Siz bana en iyisi bir link atın oradan inceleyim. v2 Han linkini.

Sakın ha yapmayın öyle bir şey. Makine brick olur.

V2 islemi yalniz CECH-2500, 2000 ve CECHX (tum fat kasalar) modellerine yapilir. Superslim ve kirilmayan Slim kasalara yapilamaz. 2 haftalik cezam bitsin. Bir suru konu acacagim. PS3 rehberleri ile dolup tasacak forum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Benim bir konum vardi bununla ilgili. Kirilmayan 3004 4004 serisi PS3'leri kirma ile ilgili. Onu bul. Kirabilirsin. Ama Multiman vs. yukleyemezsin. Sadece oyun indiri atarsin, mod indirip atarsin, guncelleme indirip atarsin. Ama bu sistem daha da guncellenecek ileride.

Sakın ha yapmayın öyle bir şey. Makine brick olur.

V2 islemi yalniz CECH-2500, 2000 ve CECHX (tum fat kasalar) modellerine yapilir. Superslim ve kirilmayan Slim kasalara yapilamaz. 2 haftalik cezam bitsin. Bir suru konu acacagim. PS3 rehberleri ile dolup tasacak forum.
Evde köşede çürümeye bıraktığım Super Slim var duruyor öylece. Aradım bir tane dükkanı sordum 50TL ye kırarız dediler yani kırıldığını öğrendim. Ama sadece biz oyun yükleyebiliriz dediler yani siz oyun yükleyemezsiniz. Multiman kullanamadıktan sonra nasıl oyun yüklenir ki cihaza? 2 tane PS3 kullanarak değil de sadece kırılan PS3 ü kullanarak yani nasıl oyun yüklenir bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı