Rehber PS3 Nasıl Kırılır?

Sistem güncelleme'de kullanılabilir güncelleme versii bulunamadı diyor. Nasıl çözerim?

Ben güncelleme kısmına giriyorum depolama ortamından güncelle diyorum kullanılabilir güncelleme verisi bulunamadı diyor USB takılı ve USB hazır USB'yi sağ kismada taktim USB takılı şekilde güncelleme yapmadan heni internet bolumunden indireyim dedim orada da sürekli hata verdi sizin dediğiniz şeyleri tekrar denedim yine aynı hata

Bendede ayni

Son düzenleme:
Merhabalar sizin dediğiniz gibi hen yüklerken hata aldım ve 3 kere denedim konsolu kapatıp açıp tekrar denedim ama olmuyor

İste böylen

Dosya Ekleri

• 17005709377636560605609495068543.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 32

Reis benimki güncelleme dosyası olarak gelmiyor cfv geliyor ancak hfv gelmiyor flash kart işlemini de yaptım.

Merhaba sizin dediğiniz gibi hen yüklerken hata aldım ve 3 kere denedim konsolu kapatıp açıp tekrar denedim ama olmuyor.

İste böylen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu yap HFW yaptın mı?
HFW yapamadiysan USB'ye at PS3'u güvenli modda çalıştır öyle güncelleme at.

@Mehmet Kaan71, konuda sorun yok, yıllardır var konu. Hata sizdedir. Yoksa USB bozuktur.

Kardeşim USB falan bozuk değil sen yanlış anlatıyorsun güvenli modda çalıştırıp güncelleme atacakmisiz öyle yaptım çalıştı.

Hocam sanırım brewology çökmüş. MultiMAN'ı indirebileceğim başka güvenilir bir yer var mı? Veya hangi multiMAN sürümünü indirdiğim fark eder mi? Teşekkür ederim bu arada rehber için, sıkıntısız hallettim hepsini sayenizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…