PS3 ne kadar eder?

Uyurgezegeze

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ps3'ümü satmayı düşünüyorum ama kaç TL'ye satabilirim bilmiyorum. İçerik:

• 320 GB PS3
  • 1 Adet HDMI
  • 1 Adet orjinal kol
  • FİFA 12,Street,14
  • Uncharted 3
  • The Last of Us
  • Bioshock Infinite
  • Far Cry 3
  • Payday 2
  • Battlefield 3(Premium), 4
  • Assasins Creed 4
  • CoD: Black Ops 2
  • Rayman: Origins
  • GTA 5

Ben bu sistemi 700 TL olarak düşündüm ama sizin düşüncelerinizi bekliyorum.

Merhabalar bende ps 3 almak istiyordum en cok uygun olanları araştırıyorum siz oyunlar vs cok uygun geldiniz kırdırılmıs değilse sizle skypeden görüsmek isterim ancak. hemen alma sansım yok 1 ay icersinde mayıs 4 ' yakınlarında. skypeniz varmıdır ?

Yanında verdiğin oyunlar çok iyi. Bende PS3 ' ümü oyunlarıyla ve aksesuarlarıyla satmıştım. Ancak satana kadar PS Kafeler, dükkanlar sana çok daha ucuz bir fiyat edeceğini söylerler. Sakın fiyatın pahalı olduğunu daha ucuz edeceğini idda edenlere kanma ! Verdiğin fiyat çok iyi hatta 750 TL eder. O bahsettiğim yerler ticaret yapacağı için sana 500 TL - 650 TL arası bir fiyat söylerler. Bu arada oyunlar orjinal mi ?

Fiyat çok iyi gerçekten. Hele verdiğin oyunlar; Thé Last of Us, GTA 5 daha ne olsun :) PS4 almasaydım senin cihazı alırdım hemen. Hayırlı satışlar. Fotoğraf da eklerseniz cihazdan, oyunlardan daha çekici olur ilan.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı