PS3 Nereden Alabilirim?

benim slim ps3de arkadaştan aldım içi açılmış ama bir sorun olmucağını söyledi zaten slim sarı ışığı çok zor görür fatlara göre yerli yerinde herşeyi çalışıyor içi açılmış olmasına rağmen sessiz makine yinede yada bluerayda sorun yok 500gblik hdd taktım şimdi ps4de ben var ama bakınca ps3 bana göre daha avantajlı geliyor gerek oyun çeşitliliği ve online canlılığı devam etmesi yüzünden ps4de hep paralı artık bunlar
PS4 paralı, ama PS3 ile PS4 arasındaki teknoloji ve grafik farkı, oyun tecrubene sarsici derecede etki ediyor.

Herhalde son 2 aydır oynadığım tek oyun olan GTA V (sayısını hatırlamadığım kez konsol değiştirdiğim icin) tekrar tekrar baştan başladım. PS3 ile PS4 ile arasında öyle bir grafik farkı var ki, yani resmen taş çağından modern çağa gelmiş gibi.

PS4 pahalı olabilir ama oyun işini kardeşlikle falan cozuyorsunuz. Su akıp yolunu buluyor, geçen hafta 30 liraya GTA 5 aldım.

Çok teşekkürler. Haftasonu babamında desteğiyle o zaman 12 GB PS3'ü alıcam inşallah satılmazsa.
Ne yazık ki almadım çünkü adamlar 2 yıl deneme olarak çalışmış, kolu olmayan, HDMI kablosu olmayan, güç kablosu olmayan PS3'ü koymuşlar. Sony iade almamış yarı fiyatına koymuşlar. Neyse kısmet değilmiş. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı