PS3 özellikleri iyi mi?

Hocam cihazı sizde kırabilirsiniz. Basit bir işlem BIOS'tan yazılım atmak kadar kolay.

Biliyorum kendim yapacağım.
Hocam fotoğraf var mı?
elimde PS3de fotoğraf etki eder mi hocam kol falan yıpranmamış eğer etki ederse atayım foto
Hocam, cihazın grafik kalitesi o kadar. Elinizdeki 320 GB olan modeli. Muhtemelen Slim kasa. Piyasasını tam olarak bilmiyorum. Resim atabilir misiniz? Hangi kasa olduğu anlaşılır. Arkadaşlar daha iyi yorum yapar.

Slim kasa evet yamayı unutmuşum baktım intten Slim olarak gözüküyor.
2016'da aldıysa ilk sahibi olduğunu sanmıyorum. O cihazın muhtemelen 3 veya 4. sahibi olacaksınız. Aklınızda bulunsun. Yani alacağınız kişinin çok kullanmaması önemli değil sonuçta o da birinden almıştır muhtemelen.
hayır hocam 0 aldım demiş valla bana öyle dendi 2015 2016 civarları
Hocam en fazla 700 fazlasını vermeyin normalde ama belli ki cihaz hiç yorulmamış güncellenmemiş bile. Adam aşağı inmemekte ısrar etmezse ben 800'e alırdım.
bende o civarlar düşünmüştüm 650 700 civarı
PS3'e gran turismo 6 alınabilir şahsen güzel bir oyun. GTA 5'te olabilir sorunuza gelecek olursak almaya değer 1000 TL'nin altına.(aynı cihaz bende de var)

Hocam sizin 320 mi ve alan olarak yetiyor mu?

Son düzenleme:
Bayağıdır oynamıyorum ama kötü değil,orta YouTube üstünden bakabilirsiniz.
iyi bazı yerler piksel piksel birde bazen drop giriyor ama oynanıyor ve pc ile arasında çok fark var bu makine zaten en fazla bunu yapar 512 mb ram ve 256 mb vram var 1 çekirdek işlemci ama alınır tabi
bunları göz önünde bulundurun en fazla 5 yıl önceki oyunları oynayabiliceksin

İyi bazı yerler piksel piksel bir de bazen drop giriyor ama oynanıyor ve PC ile arasında çok fark var bu makine zaten en fazla bunu yapar 512 MB RAM ve 256 MB VRAM var 1 çekirdek işlemci ama alınır tabii.
Bunları göz önünde bulundurun en fazla 5 yıl önceki oyunları oynayabileceksin.

Doğrudur zaten hiç konsol oynamadığım için önce yavaş yavaş o oyunları ve şu özel oyunları oynarım. Zaten çoğunlukla kardeşimle oynayacağım.

Konsol alırken donanıma çok bakmamak lazım. Oyunların neredeyse tamamı belli bir seviyenin üstünde stabil bir performans verecektir. Oyun grafikleri oyunun çıktığı yıla bağlı olarak çok değişkenlik gösterir. Daha yeni çıkan oyun daha iyi grafiklere sahiptir. Cihazın alınıp alınamayacağını forumdan kimse söyleyemez. Fan sesine bakmalı. GTA V gibi oyunlarda çok bağırmamalı.

Konsol alırken donanıma çok bakmamak lazım. Oyunların neredeyse tamamı belli bir seviyenin üstünde stabil bir performans verecektir. Oyun grafikleri oyunun çıktığı yıla bağlı olarak çok değişkenlik gösterir. Daha yeni çıkan oyun daha iyi grafiklere sahiptir. Cihazın alınıp alınamayacağını forumdan kimse söyleyemez. Fan sesine bakmalı. GTA V gibi oyunlarda çok bağırmamalı.

Tabi hocam ben sadece forumdan öneri, destek alıyorum. Fan sesi de bir açılırken hafif ses çıkartıyor ama daha almadığım için oyun vs. yüklemedim bir şey diyemeyeceğim o konuda.

Geri
Yukarı