PS3 oyun arkadaşı arıyorum

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
PS3 oyun arkadaşı arıyorum. Blur BF4 Call of Duty Black Ops 2 NFS rivals daha bir sürü oyun var.

Ps3 messenger grubumuz olan ps3 online oyunlar grubumuz KURULDU grubu kurmamdaki amaç ps3de gta tarzı onlıne oyunları mesengerdan tek amacı ps3den gta online oynamak için kurulmuş sunucumuza hepiniz davetlisiniz tek şartımız haftada en az 2,3 saat gta online oynamak ve şahsa küfür etmeden oyununuzu OYNAMAK günde en az 2,3 saat gtada araba sumosu yarışlar araba vs rpg uzun wallride v.b birsürü aktivite yapmayı planlıyoruz BİR GÜN DAHA İYİ YERLERE GELEBİLMEK DİLEĞİYLE
Psnden zengiemirhan ı ekle
Buda rp sunucusu için link Join the AsTrA|RolePlay Discord Server!
Yakında gta online için yarış free takılma wallride rar vs rpg sumo v.b gibi şeyler için olan sunucı açılacakdır
Linkler bitmişse dönün bana yardımcı olurum
Ulaşamazsanız psnden msj yazın

Ps3 messenger grubumuz olan ps3 online oyunlar grubumuz KURULDU grubu kurmamdaki amaç ps3de gta tarzı onlıne oyunları mesengerdan tek amacı ps3den gta online oynamak için kurulmuş sunucumuza hepiniz davetlisiniz tek şartımız haftada en az 2,3 saat gta online oynamak ve şahsa küfür etmeden oyununuzu OYNAMAK günde en az 2,3 saat gtada araba sumosu yarışlar araba vs rpg uzun wallride v.b birsürü aktivite yapmayı planlıyoruz BİR GÜN DAHA İYİ YERLERE GELEBİLMEK DİLEĞİYLE
Psnden zengiemirhan ı ekle
Buda rp sunucusu için link Join the AsTrA|RolePlay Discord Server!
Yakında gta online için yarış free takılma wallride rar vs rpg sumo v.b gibi şeyler için olan sunucı açılacakdır
Linkler bitmişse dönün bana yardımcı olurum
Ulaşamazsanız psnden msj yazın
Gruba nrden katilabilirim

Geri
Yukarı