PS3 oyun indirme

Ascordia0610

Centipat
Daha fazla  
Merhaba zamanında PS3 almıştım içine oyun yüklemek istiyorum herkes bana dl**ga**den indir diyor ama nasıl indiriliyor? Bir sürü link var, bana anlatacak biri lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 Store'lar var YouTube'da 2 dk araştırma ile bulabilirsin oradan yüklemek bana daha kolay geliyordu siteler indirme hızı limiti koyuyordu çünkü (şu an nasıldır bilmiyorum)

Merhaba zamanında PS3 almıştım içine oyun yüklemek istiyorum herkes bana dl**ga**den indir diyor ama nasıl indiriliyor? Bir sürü link var, bana anlatacak biri lazım?
Hocam o oyunlar multimana atılıyo bi kanal düzgünce çekmişti videosunu ama kanal kapanmış oyun mağzası indirin daha basit

Hocam o oyunlar multimana atılıyo bi kanal düzgünce çekmişti videosunu ama kanal kapanmış oyun mağzası indirin daha basit
tamamdır çok teşekkür ederim

İlk olarak ps3'e ben kurmanız lazım oyun içinde thanos mağzası var çoğu oyun var orada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
adamın videosuna baktım hesap yönetimi diye bir yer var bende yok o şeyi nasıl yapabilirim

Son düzenleme:
tamamdır çok teşekkür ederim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
adamın videosuna baktım hesap yönetimi diye bir yer var bende yok o şeyi nasıl yapabilirim
PS hesabı açın ilk önce öyle gelebilir.

Bir soru daha sorucam özür dilerim benim ps3 kırık internet baglatirsam günceller onun nasıl yapicam
Siz güncellemediğiniz sürece güncellenmez eğer güncellerseniz orjinal hale dönüyor benim bildiğim güncellememeniz lazım. Arada yeni sürüm olarak hatırlatma gelir ama güncelleme yapmayın kırık ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı