PS3 oyun kurma

videosunu bulup bakayim ona da

kurdum ama bu hatayi veriyor. benim hen versiyonu 3.0 ondan olabilir mi ?

ya varsa hepiniz adamsiniz . Rabbim hepinizin gonlune gore versin . ilk oyunu indirmeyi deniyorum insallah olur

Google'a PS3 pkgi yazıp brew logy sitesinden indirin ardından alttaki videodaki gibi yükleyin anlatmak uzun süreceğinden video olarak attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka bir sorun olursa yazmanız yeterli hocam.

Kardesin pkgi kurdum oyun indiriyorum ancak lisans sorunu cikiyor. Videodaki arkadasin verdigi linkten lisans setup indirdim ancak

Google'a PS3 pkgi yazıp brew logy sitesinden indirin ardından alttaki videodaki gibi yükleyin anlatmak uzun süreceğinden video olarak attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Başka bir sorun olursa yazmanız yeterli hocam.

Kardesin pkgi kurdum oyun indiriyorum ancak lisans sorunu cikiyor. Videodaki arkadasin verdigi linkten lisans setup indirdim ancak

ps kuramiyorum. hem multiman icine atiyorum hemde usb den bakiyorun setup gorunmuyor. bilgisayar viruslu program uyarisi veriyor ondan olabilir mi

Dosya Ekleri

• IMG_9363.jpeg
    IMG_9363.jpeg
    180,6 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_9364.jpeg
    IMG_9364.jpeg
    130,5 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_9365.jpeg
    IMG_9365.jpeg
    173,9 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Videosunu bulup bakayim ona da.

Kurdum ama bu hatayi veriyor. Benim hen versiyonu 3.0 ondan olabilir mi?

Ya varsa hepiniz adamsiniz. Rabbim hepinizin gonlune gore versin. İlk oyunu indirmeyi deniyorum inşallah olur.

Kardesin pkgi kurdum oyun indiriyorum ancak lisans sorunu cikiyor. Videodaki arkadasin verdigi linkten lisans setup indirdim ancak.

Kardesin pkgi kurdum oyun indiriyorum ancak lisans sorunu cikiyor. Videodaki arkadasin verdigi linkten lisans setup indirdim ancak.

PS kuramiyorum. Hem multiMAN icine atiyorum hem de USB'den bakiyorun setup gorunmuyor. Bilgisayar viruslu program uyarisi veriyor ondan olabilir mi?

Abicim lisans falan indirmene hiç gerek yok videodaki yaptığı gibi sonda hesabı aktifleştirince lisans sorunu kayboluyor.

kardesim hakkini helal et darliyorum seni ama simdide hesaba giris yapmak calisinca sistemi güncelle diyor. Ayarlardan guncelleme yap diyince de hata veriyor

Dosya Ekleri

• IMG_9377.jpeg
    IMG_9377.jpeg
    319,7 KB · Görüntüleme: 7
Cihazı her açtığınızda Hen'i aktifleştiriyor musunuz?

Bu da lisans sorunu çözümü.

Son düzenleme:
Cihazı her açtığında Hen'i aktifleştiriyor musun?

Bu da lisans sorunu çözümü.

evet her seferinde hen aktif ediyorum. ben sistem 4.86 imis . sizin attiginiz videoki setup u kurup bi denicem

Evet her seferinde hen aktif ediyorum. Ben sistem 4.86 imis. Sizin attiginiz videoki setup u kurup bir deneyeceğim

Umarım ben cevaplayana kadar çözmüşsünüzdür. Çoğu CFW'li cihazlar için bazı oyun mağazaları bulunuyor. Orada tüm PS3 oyunlarının pkg versiyonu bulunmakta. Oyunu indirdikten sonra, Video'da yaptığım gibi en aşağı da bulunan lisans dosyasını da indirininiz. Sorununuz düzelecektir. Video

Geri
Yukarı