PS3 oyun kurulumu

Lixs

Decapat
Elimde iki part da yüklenmiş oyun var.
Hen ve multiMAN yüklü.
Packgace maganerdan nasıl kurarırım?
Pacgace Manager > ınstall packgace files >
Standart.
Şu anki dosya konumum böyle.

@Cruslan hocam bakarmısınız

Elimde iki part da yüklenmiş oyun var.
Hen ve multiMAN yüklü.
Packgace maganerdan nasıl kurarırım?
Pacgace Manager > ınstall packgace files >
Standart.
Şu anki dosya konumum böyle.

@Cruslan hocam bakar mısınız?
Anlamadım tam. Ne istiyorsun ki?

Dosya Ekleri

• IMG_0672.jpeg
    IMG_0672.jpeg
    594,1 KB · Görüntüleme: 45
Bütün şekilde yapmayacaksın. Önce part 1, sonra 2 yi kuracaksın. Ana menüde oyun çıkacak. Ana menüye kurulan oyunlarda ek olarak RAP dosyası veya fix pkg'si olması lazım. Onu da kurman lazım. Part 2'nin içinde olabilir fix. Oyun çalışmazsa deneriz.

Cıkmıyor

Çıktı

oyunun yanlış versiyonunu indirmişim içim igtti
üçgen tuşuna basın otomatikan girmeyin deyin ve çıkın bir daha sizin istediğiniz dışında girmez zaten ban yemezsiniz ama tedbirinizi alın sony artık ps3 e fazla takmıyor oda bilmiyor mu çoğu kimse korsan oynadığını

Cıkmıyor

Çıktı

oyunun yanlış versiyonunu indirmişim içim igtti
üstelik ps3 için oyun mağazaları var hem daha zahmetli değil partlı değil hem de daha kolay iş
mesela PKGİ gibi yazarsanız youtube a zaten bir sürü video çıkar NoPayStation v3
bu linkten de istediğiniz oyunu rap lisans dosyasını bulup indirebilirsiniz fakat bunu indirmenın yanında
bunu indirin bunun sayesinde lisans hatası vermez
farklı yöntemleride var fakat işe yaramıyor bazen en güveniliri bu
lisans kurmak şöyle olucak
siteden indirdiğiniz rap dosyasını usb belleğinizden (FAT32 formatlı olsun) ''exdata'' bir klasör açıp içine atıyoruz ve önceden indirdiğimiz pkg formatlı psn patch e giriyoruz ordan da usb belleğimizi ps3 ün sağ portuna takıyoruz
ordan da sağ da rap diye yazan bir şey olucak bende tam hatırlamıyorum ona basınca oyunumuz lisanslı olacaktır.
belki şimdilik işinize yaramaz ama belki böyle bir hata alırsanız bilginiz olsun çünkü ben bu hatayı çözene kadar anam ağladı bir sürü yöntemler vardı fakat en iyisi buydu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı