PS3 PSN hesabı açılırsa oyunlar gider mi?

Kırık olsa ilk denememde hen ve Multiman atabilirdim (4 defa denedim)
Ve USB'ye koyduğum .pkg dosyalarını algılamıyor PS3'üm.
Bir de bildiğim kadarıyla kırıklarda internete bağlanıp ta Online oynanmıyor.
GTA Online'a 2 kere girdim 2.5 level olunca bıraktım oynamayı.
Cihaz kırık olsa da online oynanıyor zaten. Package Manager olan her PS3 kırıktır bir de siz de varsa ama Hen yoksa CFW ile kırılmış demektir. Usb yi direk takınca da PS3 algılamaz zaten. Package manager da standart bölümünde olur pkg dosyaları ve diğer şeyler.

@Kalem21
Süper Slim'lere CFW kuruluyor mu? Kuruluyorsa kanıtla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Kalem21
Süper Slim'lere CFW kuruluyor mu? Kuruluyorsa kanıtla.
Ayrıca internete PS3 Hen CFW yazarak da bulabilirsin. Her PS3 e kuruluyor.

S. Slim

Olduğunu bilmiyordum

Hocam hende de online oynanmıyor mu
Hocam online konusunda bir sorun yok oynanılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca internete PS3 Hen CFW yazarak da bulabilirsin. Her PS3 e kuruluyor.
Bu CFW değil. CFW ve HFW/HEN farkı nedir biliyormusun?
CFW ağır modafiye edilmiş 3. parti işletim sistemidir. HEN ise bir Jailbreak uygulaması. CFW'de hiçbir şey yapmana gerek yok direkt korsan olarak kurulu uygulamalara giriş yapabilirsin. HFW'de ilk önce HEN'i açacaksın sonra uygulamaya gireceksin.

Hocam online konusunda bir sorun yok oynanılıyor.

Bu CFW değil. CFW ve HFW/HEN farkı nedir biliyormusun?
CFW ağır modafiye edilmiş 3. parti işletim sistemidir. HEN ise bir Jailbreak uygulaması. CFW'de hiçbir şey yapmana gerek yok direkt korsan olarak kurulu uygulamalara giriş yapabilirsin. HFW'de ilk önce HEN'i açacaksın sonra uygulamaya gireceksin.
Yav Allah aşkına 2 Side aynı amaçla yapılıyor bu kadar gereksiz niye kasıyorsunuz.

Kasan biri yok sadece yanlış bilgilendirme yapmayın.
İkisinde de package manager ve multiman kuruluyor mu ? Kuruluyor. İkisinde de arkadaşın isteği karşılanıyor mu ? Karşılanıyor. Ne yanlış bilgilendirmesinden bahsediyorsun ? Kağıt üzerinde biri hen biri cfw olsun ikisi de halk dilinde “Kırık PS3” olarak geçiyor. Pratikte hiçbir farkı olmayan şeyleri bilgilendirme olarak saymayın.

Geri
Yukarı