PS3 rap dosyalarını nereden indirilir?

OğuzhanŞENER

Hectopat
Daha fazla  
Oyunlar lisans hatası veriyordu rap dosyası indirmem gerekiyormuş. Bu rap dosyalarını nerede bulurum? Cihaz HFW ile kırılmış bir cihaz bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlar lisans hatası veriyordu rap dosyası indirmem gerekiyormuş. Bu rap dosyalarını nerede bulurum? Cihaz HFW ile kırılmış bir cihaz bu arada.
PKG olarak kurdukların lisans hatası veriyordur muhtemelen. İndirdiğin yerde bulabilirsin diye düşünüyorum. Yoksa da PKG olarak kurulum yapmazsın. Ben RAP dosyası ile lisans sorununu aşamamıştım, rehberdeki gibi yapmama rağmen, sonra da çok kurcalamadım.

Pkg olarak kurdukların lisans hatası veriyordur muhtemelen. İndirdiğin yerde bulabilirsin diye düşünüyorum. Yoksa da pkg olarak kurulum yapmazsın. Ben rap dosyası ile lisans sorununu aşamamıştım, rehberdeki gibi yapmama rağmen, sonra da çok kurcalamadım.

Hocam bir tane mağaza uygulaması indirdim içinde 15000 civarı bir lisans dosyası olduğunu söylüyordu kurdum onu ama oyunlara gene giremiyorum.

Hocam bir tane mağaza uygulaması indirdim içinde 15000 civarı bir lisans dosyası olduğunu söylüyordu kurdum onu ama oyunlara gene giremiyorum.
Onu denedim ben de işte. Ama olmuyor kanka. Bulabiliyorsan sağlam bir kaynaktan, benimle de paylaşırsan sevinirim, eğer ban sebebi değilse tabi. Mümkün olduğunca PKG uzantılı kurmamaya çalış.

Buradan indirebilirsin.

RAP dosyalarını PSNPatch'ten kurman lazım. PSNPatch'in pkg dosyası için:

RAP dosyasını yüklemeden önce videodaki aralıktaki PSN hesabını etkinleştir. Etkinleştirdikten sonra özellikle 11:06 dakika'dakileri uygulamayı unutma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Onu denedim ben de işte. Ama olmuyor kanka. Bulabiliyorsan sağlam bir kaynaktan, benimle de paylaşırsan sevinirim, eğer ban sebebi değilse tabii. Mümkün olduğunca pkg uzantılı kurmamaya çalış.

Hocam PSP hesabı açmış mıydınız.

Bu sayfadan işlemlere bakın hocam rap dosyası falan fasa fisoymuş ben PSP hesabını açtım düzeldi oyunlara girebiliyorum artık.

Bu sayfadan işlemlere bakın hocam rap dosyası falan fasa fisoymuş ben PSP hesabını açtım düzeldi oyunlara girebiliyorum artık.
Rez aldım denerim kankam. PSN hesabım vardı evet. Uzun zamandır PS3 ile ilgilenmiyorum açıkçası. Teşekkürler. @nickyokaga

Yeni konular

Geri
Yukarı