PS3 rap nedir?

voidwobrien

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Google'dan pkg olarak Minecraft Definitive Edition indirdim, oyun açılıyor iyi güzel ama deneme sürümü.
Deneme sürümünü açmak için bir tane daha pkg dosyası atmışlar indirip kurdum kilit işareti gitti ama hala deneme sürümü harita açamıyorum.
Google'dan baktım rap dosyasına dev/hdd içinde exdata klasörü varsa ona atın yoksa oluşturup atın dedi yaptım bir şey değişmedi.
Aynı sorunu başka oyunlarda da yaşıyorum lisans hatasıs verip PS Store atıyor rap ile alakalı galba rap dosyası var ama nereye atacağım bilmiyorum.
Lisans anahtarı ve Minecraft anlattığım soruya çözüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAP dosyaları lisans dosyalarıdır RAP dosyalarını mmcm üzerinden exdata klasörüne atmanız gerekmektedir.

RAP dosyaları lisans dosyalarıdır RAP dosyalarını mmcm üzerinden exdata klasörüne atmanız gerekmektedir.
dosyalara girdim dev/HDD içinde exdata klasörü yoktu kendim kurup attım bişey değişmedi

Rap dosyası lisans dosyasıdır hocam. Eğer oyununuz lisans ile ilgili hata verirse bunu kurarsınız.

Tam olarak nasıl kuracağım anlatır mısınız?

Exdata ya attığım halde lisans hatası veriyor tam olarka nasıl yaparım biri söyleyebilir mi?

Son düzenleme:
Dosyalara girdim dev/HDD içinde exdata klasörü yoktu kendim kurup attım bir şey değişmedi

Tam olarak nasıl kuracağım anlatır mısınız?

Exdata ya attığım halde lisans hatası veriyor tam olarka nasıl yaparım biri söyleyebilir mi?

Hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu deneyebilirsiniz

@voidwobrien RAP dosyalarının uzantısı büyük harlerle RAP şeklinde bitiyorsa değiştirin küçük harflerle yapın.

Hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu deneyebilirsiniz.

Hocam bunu sabah denedim olmadı.

@voidwobrien rap dosyalarının uzantısı büyük harlerle rap şeklinde bitiyorsa değiştirin küçük harflerle yapın.

Teşekkürler deneyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı