PS3 Slim HFW "Güncelleme gerekmiyor" hatası

K4AN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sorun var: 4.88'e güncellemiştim sonra hard disk aldım HFW yüklemek istiyorum fakat yeniden başlayınca "Sistem yazılımının en son sürümü zaten kuruldu güncelleme gerekmiyor" diyor. Ne yapacağım?
Kullandığım cihaz: PS3 Super Slim 12 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk Sony'nin sitesinden 4.88'i indir sonra büyük harflarle PS3 klasörü oluştur sonra onun içinede büyük harflerle Update yaz onun içine at ama onun öncesinde flash belleğe FAT32 formatı at ve bunları yaptıkan sonra PS3'ü formatla veya güncelleştir aynı şey sonra bunları yapıp PS3 açıldıktan sonra ayarlardan sistem güncelleme gelip depolama ortamından güncelle de orada görecektir sonra yap PS3'ün sağ USB yerine tak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

güvenli modda başlatın videodaki gibi o şekilde güncellemenizi yapın oluyor sen ve yapamayanlara yardımcı olur umarım

arkadaşlar benim ps3 güncellicem ama internetten güncelle kısmına tıklayamıyorum sadece depolama alanını güncelle kısmına tıklayabiliyorum neden ?

Geri
Yukarı