PS3 Super Slim uygun ısı değerleri

Güzel değerler. Aldığınız değer sabit ise SYSCON'da kullanabilirsiniz. Online giriyor musunuz?
Hayır. Online benim işim değil. Konsolda en azından. Ya kafam allak bullak şu anda eminsiniz değil mi iyi değerler. Içerisi biraz sıcaktı soba bayağı ısı yayıyordu. Bir de fan sabit 26-24 geziyor. Normal değil mi?

Hayır. Online benim işim değil. Konsolda en azından. Ya kafam allak bullak şu anda eminsiniz değil mi iyi değerler. Içerisi biraz sıcaktı soba bayağı ısı yayıyordu. Bir de fan sabit 26-24 geziyor. Normal değil mi?
Normal. :)

Syscon ayarında 40 dk kadar GTA 5 oynadım. RSX-78, CPU-71 dereceyi buldu. @Cruslan normal değil bu diye düşünüyorum. Fan fix %26'da idi. Teşekkürler. Makine Super Slim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RSX çok ısınmış. Benim cihazımda SYSCON profilinde 27% fan ayarında sabit bir şekilde GTA V'i 1 saat oynadıktan sonra(Polislerle çatıştım. Durmadan patlama vb. oldu.) CPU 56 C°, RSX 64°C'yi gördü.
Sanırım termal macun hayal kırıklığı.
Böyle putur puturdu ben sürerken. Sürdükten sonra da vardı yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı