PS3 + TV Uyumu

MuratCanDemir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar son günlerde 1500 TL'ye bilgisayar almaya karar vermiştim fakat sonradan bu sistemin ileriye dönük olamayacağını farkettim vede PS3 almaya karar verdim.Sorarsanız ki neden PS4 almadın diye 1500 TL kasaya bir oyuna da 250 TL vermeye bütcem yok.Zaten kimsenin böyle bir bütcesi olmaz anca 25-30 yaşındaki çalışan abilerimizin olabilir.Şuanki kullandıgım bilgisayar laptop ee mecburen PS3 için 22 inç bir TV alacağım.

Salondada TV var fakat genelde valide hanım sürekli baktıgı için orda oynayabileceğimi sanmıyorum :D Bende düşündümki HDIM girişli VGA girişli bir TV alayım ilerde PC aldıgımda monitör almama gerek kalmaz hemde rahat rahat PS3 oynayabilirim diye düşünüyorum.PS3'üde GOLD'dan almayı düşünüyorum 12 gb 500 TL 120 TL'ye de vatandan 500 gb 2.5 inç harddisk alıp takarsam problem kalmaz.

Gelelim şimdi en büyük etken televizyona onuda teknosadan almayı düşünüyorum alta linklerini koyacağım herhangi bir problem çıkarıp çıkarmıcağını söylerseniz sevinirim yazı çok uzun oldu kusra bakmayın ama durumu iyi anlatabildim sanırsam okuduğunuz için teşekkürler. :)

Sony PlayStation 3 12GB Oyun Konsolu - Gold.com.tr
2.5" 500GB SATA 2.0 8MB Önbellek 5400Rpm Harddisk - 2.5 Diskler - Harddisk - Vatan Bilgisayar
PHILIPS 20PFL3108H/12 ULTRA İNCE HD L - LED TV - Teknosa.com

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 TL'ye alınan bir sistem eğer parçalar iyi seçilmişse seni 3-4 yıl idare edebilir. 3 yıl sonra da yeni ekran kartı alınarak sistemin ömrü biraz daha uzatılabilir. Sadece ekran kartı değil işlemci de değiştirilebilir senin bütçene bağlı. Playstation 3 de alınabilir ama malum Playstation 4 çıktı. Nasıl Playstation 3 çıktığında Playstation 2'nin pabucu dama atıldıysa birkaç yıl sonra Playstation 3'te öyle olacak. Bir bakacaksın artık Playstation 3'e oyun çıkmamaya başlayacak.Yani Playstation 3'ün fazla ömrü kalmadı. Bilgisayarla konsolun en büyük farkı bilgisayar parçalarının güncellenebilir, iyileştirilebilir olmasıdır. Benim tavsiyem Playstation'a vereceğin parayı bir kenara koyup, yaza kadar para biriktirip bütçeni 2000 TL'ye çıkarmandır. Daha sonra 2000 TL'ye seni baya bir idare edebilecek sistem toplayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı