PS3 ve Xbox 360 İçin Bilgisayara Emülatör Kurma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bkorkusuz

Hectopat
İyi günler Recep bey ben Bahadır Korkusuz, Antalya'dan yazıyorum.

Seni uzun zamandır takip ediyorum, gerek sitenden olsun, gerek Youtube'dan. Gerçekten on numara adamsın bayağıda bilgin var, bir çok konuda da yardımcı oldun.

Merak edilen konularda benim de senden bir ricam var mümkünse şayet sana zahmet olmazsa, bir kaç gündür bu emulatörleri çalıştırmaya çalışıyorum PCde oynamak için indiriyorum yapamıyorum. PS3 ve Xbox 360 emulatorlari ISO şeklinde Xbox 360 oyunu indirdim olmadı, PS3'de yapamadım her şey doğru, BIOS atıldı, BIOS.dll var loaded diyor tamam fakat çalıştırınca .exe'sini, oyunu da seçiyorum BIOS.dll dosyası BIOS.old.dll dönüşüyor, olmuyor. Acaba bu konu hakkında bir video, bir paylaşım yada bana yardım etme şansın var mı?

Emulatörlerle ilgili bunların oyunları farklı mı anlamadım. Yeni başladım bu emulatör konusuna PCde oynamak için, yardımların için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu ikisini de buldum internetten. Xbox ve Ps3 ikiside var BIOS da dahil Youtube inceledim. Millet yapıyor, ben yapamıyorum. Bilen yapan var ise yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360'ın da PS3'ün de emulatorü yok. Her videoya inanıyorsanız yandık. GTA V'i PC'de oynayan videolar da var. Android telefona iOS kuran videolar da var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı