PS3 vs 2. El PS4

• Konuyu başlatan rico
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B

rico

Kilopat
Daha fazla  
Selam kullanıcılar, evet başlık biraz, hatta aşırı tanıdık geliyor olabilir çünkü herkesin sorduğunun farkındayım. Fakat benim sorum biraz farklı. Ben bu zamana kadar GTA 5 seviyesine kadar (performans olarak) olan oyunları oynadım. Daha üst oyunları sistemim kötü olduğu için oynayamadım. Açıkçası evdeki 3 bilgisayar da kötü yani ekran kartı al ya da yeni sistem diz demeyin. Sadece temiz bir PS3 alıp multiman yükletmek mi yoksa 2. el bir PS4 almam mı daha mantıklı olur onu söyleyin lütfen. Bütçem de 700 TL. Ha bu arada yaza kadar fiyatlarda düşüş olur diyorsanız bekleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer PS4 oyunları için ayırabilecek bütçen varsa PS4 tabi ki. Sık sık indirimler, kardeşlik hesaplar, kutulu olarak takas tarzında olaylar ile tabi ki daha uygun oluyor ama gene de belli bir miktar ödüyorsun. Eğer ikinci el alacaksan da en azından garantisi olsun.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim ama oynamadığım oyunların sayısı 1-2 tane değil, yani alıcaksam da online oynamak için alırım. O yüzden PS4'e orjinal oyun alacağımı düşünmüyorum. Bu arada kutu takasını duymuştum fakat ilgilimi çekmedi.

PS4'e orijinal oyun alacağımı düşünmüyorum derken neyi kast ettin. Korsan yok ki PS4 de. Ya da kırdırılamıyor.

PS4'ün kırdırılma işlemi olmadığını bilmiyordum. Zaten yukarıda açıkça belirttiğimi düşünüyorum. Online oynayacağım bir oyun var ve onun için 1.500 + 200 tl vereceğimi sanmıyorum (GTA 5).

Alınacaksa 2.el satılık ps4 Ler yanında 2.dualshock ve oyunla beraber satan satıcılar bulunmakta online oyun oynamak istiyorsanız ps4 te PS+ üyeliği almanız gerekmekte ps4 oyunlarını illaki büyük teknoloji mağazalarından almanıza gerek yok 1200 tllik bir masrafla dediğim şeylere sahip olabilirsiniz

Bazıları beni PS özürlüsü sandı galiba ya da ben anlatamıyorum, eğer PS3 alacaksam ve kırdırmıcaksam GTA 5 Online için kırdırmam. Sadece GTA 5 için de o kadar bütçeye girmek istemiyorum. Kırık PS3 mü yoksa 2. el PS4 diye mi sordum, bütçemin de 700-800 tl arasında olduğunu belirttim.

Ps3 kirik alip icine gow ve lastofus , beyond two , heavy rain, gran turismo gibi oyunlari yukleyip oynarsin hepsi cok guzel pcde oynayamayacagin oyunlar ama 2.el ps4 almani onermem bi oyuna 100-200 lira verecegime para biriktirir pc toplarim okadarda biriktiremeyecegime gore 500 liralik bir ps3 le keyfime bakarim bi kac yuz saat oynadiktan sonra geri satarim 400 e pekbi zarar etcegini satmiyorum satmasan bile durur bi kosede bazilari ps1 bile oynuyor hala gerci o bir efsane 3310 kullanmak gibi xD internetin varsa oyunlari kendinde indirebilirsin. Bu arada ps4 fiyatlari dusmez 4 senedir 1.500 den satiliyor hic bekleme bosuna maglum dolar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı