PS3 vs. PS4

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Oncelikle herkese merhaba, yakin zamanda konsol almayi dusunuyorum ve hangisini alacagimi bilmiyorum. 6000 TL bideceğim var ve PS3 ile PS4 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Her iki konsolun da sistem ozellikleri nelerdir? Oyun olarak GTA 5, PES Serisi, God of War tarzi oyunlar oynamayi dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle herkese merhaba, yakin zamanda konsol almayi dusunuyorum ve hangisini alacagimi bilmiyorum. 6000 TL bideceğim var ve PS3 ile PS4 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Her iki konsolun da sistem ozellikleri nelerdir? Oyun olarak GTA 5, pes serisi, God of War tarzi oyunlar oynamayi dusunuyorum.

PS4 almanı tavsiye ederim. Evinde 4K LED TV varsa PS4 Pro da çok iyi bir tercih olur.

Oncelikle herkese merhaba, yakin zamanda konsol almayi dusunuyorum ve hangisini alacagimi bilmiyorum. 6000 TL bideceğim var ve PS3 ile PS4 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Her iki konsolun da sistem ozellikleri nelerdir? Oyun olarak GTA 5, pes serisi, God of War tarzi oyunlar oynamayi dusunuyorum.

PS4 Slim almanız daha iyi olur ama siz evde ara sıra pes oynamak için istiyorsanız PS3 alınabilir.

Hocam bu sorumu tabii ki 2 el PS4 alın rahatınıza bakın şu anlık oynatmıcagı PS oyunu yok denecek kadar az.

Tamamen sizin zevkinize bağlı. Daha nostaljik ve cebinizden daha az para çıksın istiyorsanız PS3 ama son çıkan oyunları oynama ihtimaliniz yok. Şu an en mantıklı olan PS4 Pro benim gözümde, God of War: Ragnarök'te daha tutarlı ve yüksek kareler sağlıyor ve son çıkan oyunlar genelde bu konsolda da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı