Çözüldü PS3 webMAN Setup açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cimbomlu Wassup

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar, Slim 250 GB PS3 cihazımı HEN yöntemi ile kırdım ve ardından multiMAN ile webMAN'i kurdum. İlk başlarda rahat girerken bir keresinde yanlışlıkla ana menüde webMAN kurulum dosyasına tıkladım ve sonrasında webMAN Setup'a girdiğimde hiçbir şey çıkmamaya başladı. Acaba sorunumu nasıl çözebilirim?

@Cruslan

Son düzenleme:
Çözüm
Hen'i aç, sonra multimanı aç, klasörlerin olduğu sekmeye gir, şu an unuttum Pkg'lerin olduğu klasörü, onu bul sonra Webman'i sil ardından PS3'ünü kapat bilgisayar üzerinden webman PKG indir ardından PS3'üne tekrar kur. Bir de bir sorum olacaktı Hen'in sürümü nedir acaba?
Hen'i aç, sonra multimanı aç, klasörlerin olduğu sekmeye gir, şu an unuttum Pkg'lerin olduğu klasörü, onu bul sonra Webman'i sil ardından PS3'ünü kapat bilgisayar üzerinden webman PKG indir ardından PS3'üne tekrar kur. Bir de bir sorum olacaktı Hen'in sürümü nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hen'i aç, sonra multimanı aç, klasörlerin olduğu sekmeye gir, şuan unuttum PKG'lerin olduğu klasörü, onu bul sonra webMAN'i sil ardından ps3'ünü kapat bilgisayar üzerinden webMAN pkg indir ardından ps3'üne tekrar kur. Bide bi sorum olucaktı hen'in sürümü nedir acaba.
HFW 4.86

Hangi sürümü kurdunuz? Ben de bu sorunu yaşıyordum. IRISMAN'a girince WebMAN aktif oluyordu. HEN'i açmadan WebMAN etkinleşmez.
HEN'i açıyorum ama sanırım bu sorun HEN ile alakalı değil PS3'üme hard reset atmadan önce CFW 4.86'da bu sorunu aynı şekilde yaşamıştım.

Geri
Yukarı