PS3 YouTube Desteği Kesilir mi?

Abdullah_TR

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben PC'den video izlemekten yoruldum artık. Zaten sağ olsun Mersin'de havalar sıcaklaşıyor, odamda klima yok. Ben de içeride takılıyorum çoğunlukla. Odadaki televizyon, akıllı televizyon değil. YouTube'a girilmiyor. Onun için bir alet görmüştüm, normal televizyonları akıllı televizyon yapan, fiyatı 600 TL idi. Ben de dedim ki onun yerine 2. el PS3 alayım, hem exclusive oyunlarını oynarım hem de RDR2'yi oynamıştım bilgisayarımda ve çok güzeldi, RDR 1 de PC için yok, onu da oynarım. Şimdi asıl soruma gelelim, ben diyelim ki PS3 aldım; Sony, YouTube desteğini PS3'ten keser mi? Beni 2 yıl falan götürmeli çünkü babama sorduğumda sadece YouTube'a girmek için yeni televizyon almaya gerek yok dedi bana. Televizyonu da alalı 5 yıl oldu. Artık bozulunca alacağız. Zaten bu gidişle en geç 2 yıla bozulur. Yani asıl sorum şu: Sony desteğini hemen keser mi YouTube için?

@Furkan17TR, sizin bu konuya hakim olduğunuzu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Market desteğini bile kesecekti tepkilerden dolayı kesemedi. Bir de bu konu biraz Youtube'a da bağlı bir şey. Fakat keseceklerini sanmıyorum. En kötü muhtemelen güncelleme desteğini keserler onda da eski sürümler ile girebilirsiniz.

Arkadaşlar, ben PC'den video izlemekten yoruldum artık. Zaten sağ olsun Mersin'de havalar sıcaklaşıyor, odamda klima yok. Ben de içeride takılıyorum çoğunlukla. Odadaki televizyon, akıllı televizyon değil. YouTube'a girilmiyor. Onun için bir alet görmüştüm, normal televizyonları akıllı televizyon yapan, fiyatı 600 TL idi. Ben de dedim ki onun yerine 2. el PS3 alayım, hem exclusive oyunlarını oynarım hem de RDR2'yi oynamıştım bilgisayarımda ve çok güzeldi, RDR 1 de PC için yok, onu da oynarım. Şimdi asıl soruma gelelim, ben diyelim ki PS3 aldım; Sony, YouTube desteğini PS3'ten keser mi? Beni 2 yıl falan götürmeli çünkü babama sorduğumda sadece YouTube'a girmek için yeni televizyon almaya gerek yok dedi bana. Televizyonu da alalı 5 yıl oldu. Artık bozulunca alacağız. Zaten bu gidişle en geç 2 yıla bozulur. Yani asıl sorum şu: Sony desteğini hemen keser mi YouTube için?

@Furkan17TR, sizin bu konuya hakim olduğunuzu düşünüyorum.
Aha aklımdaki soru eğer keserse kırdıracam cihazı. 😀

Ben girilmiyor diye biliyorum kırdırınca. 🤨

Kırdırmak kelimesini unutun kendiniz yapamazsanız birçok farklı özelliği kullanamazsınız.
Konu ile alakalı çok fazla rehber var oralardan yardım alın nelere dikkat edeceğinize bakın. Hibrid Firmware kullanan bir konsol çoğu PC'den yeteneklidir.

Hocam sorum alakasız olacak ama mesela bende PS4 var kırdırsam YouTube'a girebilir miyim?

Hayır çünkü PS3'te son sürümler kırılıyor ama PS4 de şu an 7.55'e kadar kırılabilir. İleride PS4'ün son sürümleri kırılırsa olur.
Pro versiyonları kırdırılabiliyor diye biliyorum.

Pro olması bir şeyi değiştirmez önemli olan yazılım sürümü.

Yeni konular

Geri
Yukarı