PS3'de GTA 5 Nasıl? Alınır mı?

furkanxdgs4

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrencilik
Merhaba arkadaşlar. Ben PS3 almayı düşünüyorum da öğrenci adamım sonuçta zar zor para biriktirebiliyorum. GTA5 oynamak istiyorum ancak PC m çöp olduğu için onda GTA 4 bile low da oynayamıyorum. Gta 5 de videolarda çok güzel görünüyor. İnternette bir ilan buldum. Bu haftasonunda da o civarlara gidicem. Gitmişken para ayarlayabilirsem almayı ümit ediyorum. Sizce PS3 de GTA5 oynamak güzel mi? Bu fiyata alınır mı? Alınırsa hangi oyunu almalıyım yanında? Aşağıdaki TV'lerin hangisinde oynamam daha mantıklı ve rahat olur? Yardım ederseniz mutlu olurum.
PS3 İlan:
PS3 Slim 500GB+2ORJOyun+1KOL+HDMI+6AYGARANTİ-Xbox 360 ile TAKAS - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 238134946
TV'ler:
Mutfak: LG'nin 900Hz WebOS ve İnterneti olan Full HD ve Dahili HD Alıcılı yeni sistem TV'si. Ancak 900Hz'ye inanmayın. Açıyorsunuz. 1dk bekledikten sonra tuşlara basarsanız okuyor yoksa okumuyor. Bu normal bir durummuş servis söyledi. Benim için en son ihtimalli yer ve TV
Oturma Odası: Aslında PS3 ün sığıcağı yer vs var çok rahat bir oda. TV ise Samsung 2013 üretimi UE40ES6340 Full HD çok hızlı bir TV.Dahili HD alıcılı Dahili Wi-Fi li ve Smart. Sanırım 100HZ
Salon: Burası biraz sıkışık. Yani TV setinde PS3'ü koyucak yer yok. Biraz zor oynanıcak yani. Ama TV çok kaliteli. 2014 üretimi UE42F5570. 200Hz Full HD çok hızlı bir TV.Dahili HD alıcılı Dahili Wi-Fi li ve Smart.
Çocuk odası: HD ler ilk çıktığında alınmış LCD TV. Aslında çok güzel ama smart vs değil. Sadece HD Ready özelliğine sahip. Ama hızlı. Bu normalde kutusunda duruyor ama çıkarıp odaya takabilirim PS3 le kullanmak için.

Bende PS3+GTA V var. Fakat şahsen pc olarak o kadar farklı ki. Sana tavsiyem. Sabırlı ol ve para biriktirip güzel bir PC al. Yani bu saatten sonra PS3 almanı pek önermem. Yani, benim şahsi düşüncem. Karar senin. :)

Bende PS3+GTA V var. Fakat şahsen pc olarak o kadar farklı ki. Sana tavsiyem. Sabırlı ol ve para biriktirip güzel bir PC al. Yani bu saatten sonra PS3 almanı pek önermem. Yani, benim şahsi düşüncem. Karar senin. :)
Farklar neler hocam? Öğrenci adamım yani biriktirmem zor da. Sahibinden de 1-2 ilan var ama high da oynanmıyor. Adam gibi bir pc her oyunu oynicak şekilde kasa ne kadar acaba?

2000 TL gibi bir fiyata güzel bir pc toplayabilirsin. Monitör hariç. (TV'ye bağlarsın :) ) Görüntü olarak çok fark var. Oynanış olarakta. FPS mod yok örneğin. Bir de kendi açımdan bakıyorum. Bu oyunu klavye mouse ile oynamak çok daha keyifli. PS3'te bir süre sonra sıkılıyorsun.

2000 TL gibi bir fiyata güzel bir pc toplayabilirsin. Monitör hariç. (TV'ye bağlarsın :) ) Görüntü olarak çok fark var. Oynanış olarakta. FPS mod yok örneğin. Bir de kendi açımdan bakıyorum. Bu oyunu klavye mouse ile oynamak çok daha keyifli. PS3'te bir süre sonra sıkılıyorsun.
Yok abi öğrenci adamım tek başıma para toplayacağım için 2000tl çok pahalı. 400tl en fazla toplayabilirim. 400tl ye oynamaya değer mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı