PS3'deki Gta 5 oyunu hangi ayarda oynatıyor?

Anıl Yılmaz

Hectopat
Arkadaşlar ben bir şey merak ettim. Sorayım dedim. Şimdi Ps3 Gta 5 i kaldırıyor ama grafik ayarları düşük şekildemi oynatıyor kasmaması için. Yani oyun bilgisayara çıktığında grafikler daha yüksek olabilirmi?

Rockstar's Games'in yeni gözbebeği GTA V için en çok konuşulankonulardan biri de doğal olarak oyunun çözünürlüğü. Biliyorsunuz Xbox 360 ve PlayStation 3 gibi artık ömrünü tamamlamaya yakın oyun konsollarına göre hazırlanan oyun, gelişmiş grafikleriyle beraber 720p çözünürlüğünde nasıl akıcı bir deneyim sunacak diye şüpheler uyandırıyordu. Örnek vermek gerekirse Red Dead Redemption adlı gelişmiş grafiklere sahip oyunun PlayStation 3 versiyonunda, 720p çözünürlük kullanılamamıştı. 640p çözünürlüğünde ve Anti Aliasing desteği olmadan gelen oyun, Xbox 360'da ise 720p çözünürlüğünde ve 2x AA desteğiyle piyasaya sunulmuştu. Yapılan araştırmalar sonrası, beklendiği gibi GTA V'in oyun PlayStation 3ve Xbox sürümlerinde doğal olarak 720p çözünürlüğünde çıkacağı ortaya çıktı.

Alıntı.

Aynı soruyu bende, düşünüyordum. Ve bir ps3 salonu 'na gittim. Gta 5 açtırdım, oynarken ayarlar kısmın'dan grafik, ayarlarına baktım. Ps3 gta 5'i low'da açıyor, yani en düşük ayarlarda ama yinede, arada takılmalar oluyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı