PS3'e Bluetooth ile ses bombası bağlanır mı?

Noah.Clark

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 2200G 12 GB Ram 120 GB SSD 1.5 TB HDD
Meslek
Bilgisayarcı
PS3'üm de mecburi VGA monitör kullanıyorum ve hoparlörün falan yok ama bir ses bombam var ve onunda AUX çıkışı kopuk(lehimleri koptu tamir edemedim) bende biraz araştırmayla Bluetooth ile ses cihazı bağlanabiliyormuş. Gelelim probleme;
Ben bu ses bombasını bağladım fakat ses alamıyorum, bütün yönergeleri takip ettim, videoda ne dediyse kelimesi kelimesine yaptım. Ses bombası bağlanıyor fakat ses gelmiyor. Görseldeki ayarıda yaptım fakat değişen bir şey yok.

Dosya Ekleri

• IMG20220914225914.jpg
    IMG20220914225914.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ama ses bombası da, kulaklık ta birer ses cihazı. Aradaki farkı anlayamadım.
Ses bombası genel bir ses yapar. Kulaklık ise kulağına ses verir. Nasıl yani?

PS3'üm de mecburi VGA monitör kullanıyorum ve hoparlörün falan yok ama bir ses bombam var ve onunda AUX çıkışı kopuk(lehimleri koptu tamir edemedim) bende biraz araştırmayla Bluetooth ile ses cihazı bağlanabiliyormuş. Gelelim probleme;
Ben bu ses bombasını bağladım fakat ses alamıyorum, bütün yönergeleri takip ettim, videoda ne dediyse kelimesi kelimesine yaptım. Ses bombası bağlanıyor fakat ses gelmiyor. Görseldeki ayarıda yaptım fakat değişen bir şey yok.
Ayrıca resimde "Ses Cihazı Bağla" veya "Bluetooth' a Bağlan" gibi bir seçenek de yok.

Ses bombası genel bir ses yapar. Kulaklık ise kulağına ses verir. Nasıl yani?

Fakat neticede ikisi de aynı seviyede olmasa da kullanıcıya ses sağlamak için. Amaç aynı yöntem farklı.

Geri
Yukarı