PS3'e hfw lisans yenilemesi

kurabiyeed

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeğenimin durumları falan iyi olmadığı için konsollarına Jailbreak yapıp oyun yükleyeceğim fakat şöyle bir sorun var. Konsolu cfw yerine hfw olarak kırdırdım. Şu an konsolda hen var bu hen sayesinde ben de pkgi mağazası falan indirdim ama oyunların lisans yenilemesi istiyor. Bunun içinde PSN hesabı açıp hesap yöneteminden belli başlı ayarlar yapmam lazım. Ama bu ayarları yapmam içinde konsolu internete bağlayıp PSN'e kayıt ettirmem lazım böyle bir durum riskli değil mi sizce nasıl çözerim bu işi?
Dipnot: Hfw de yarı orijinal yarı crack kafasında olduğunu ve bundan dolayı da Sony konsolun tam kırılıp kırılamayacağınıda tespit edemiyor bundan ama buna rağmen içimde ban yiyecek gibi bir his var. Sizce konsolu temizinden tekrar sıfırlayıp PSN hesabı açtıktan sonra kırayım mı?

Hocam siz bu işleri iyi biliyorsunuz.
@Furkan17TR

Son düzenleyen: Moderatör:
HFW kullanırken zaten HEN i aktif etmek için internet lazım. PSN bağlamak dışında çözüm yok. Ayrıca böyle şeyler için kimseye para verme evde yapacağın kolay işlemler zaten.

Yazdığın çözüm bir şeyi değiştirmez , tekrar HFW yüklenince baştan hesap bağlaman gerekecek .

Hfw kullanırken zaten hen i aktif etmek için internet lazım. PSN bağlamak dışında çözüm yok. Ayrıca böyle şeyler için kimseye para verme evde yapacağın kolay işlemler zaten.

Yazdığın çözüm bir şeyi değiştirmez, tekrar hfw yüklenince baştan hesap bağlaman gerekecek.

Ben evde kendim yaptım zaten dostum.

Hfw kullanırken zaten hen i aktif etmek için internet lazım. PSN bağlamak dışında çözüm yok. Ayrıca böyle şeyler için kimseye para verme evde yapacağın kolay işlemler zaten.

Yazdığın çözüm bir şeyi değiştirmez, tekrar hfw yüklenince baştan hesap bağlaman gerekecek.

Kırmadan önce de hesap ayarları değiştirilebilir.
Kırdırdım yazmışsınız.

Yanlış yazmışım kusura bakmayın.

Kırmadan önce de hesap ayarları değiştirilebilir.

Değiştirsen bile bir şey değişmiyor tekrar hesap bağlatacak. Çok uzun süre bağlı bırakma yeter, ayrıca ben Online oyunlar bile oynadım saatlerce , iki saat Online oynayıp kapatıyordum bir şey olmadı. Ha olurda ban yersen Amazon'dan yeni kod alıp anakart numarasını falan değiştirebilirsin.

Değiştirsen bile bir şey değişmiyor tekrar hesap bağlatacak. Çok uzun süre bağlı bırakma yeter, ayrıca ben Online oyunlar bile oynadım saatlerce, iki saat Online oynayıp kapatıyordum bir şey olmadı. Ha olurda ban yersen Amazon'dan yeni kod alıp anakart numarasını falan değiştirebilirsin.

Konsol emanet olunca bir emin olmak istedim o zaman ben.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7.00 itibaren ki yeri uyguluyorum umarım sorum çıkmaz bu arada cihaz ban yerse cihaz açılmıyor mu ne oluyor onu da merak ettim bu arada hfw idi cfw olsa PSN'e bağlanmak sıkıntı oludu değil mi?

7.00 itibaren ki yeri uyguluyorum umarım sorum çıkmaz bu arada cihaz ban yerse cihaz açılmıyor mu ne oluyor onu da merak ettim bu arada hfw idi cfw olsa PSN'e bağlanmak sıkıntı oludu değil mi?

Evet, ban herse eğer PSN'e bağlanmak istediğinizde bir hata oluştu yazar, ayrıca güncellemede yapamazsınız.
Cfw olursa internete bağlayamazsınız komple.

Evet, ban herse eğer PSN'e bağlanmak istediğinizde bir hata oluştu yazar, ayrıca güncellemede yapamazsınız.

Hocam ben o zaman hfw olduğu içim işleme geçiyorum.

Aga int e bağladım ve PSN'e kaydol a bastım lütfen bekleyin diyor acaba ban atmaya mı hazırlanıyor. 😰

Son düzenleme:
Hocam ben o zaman hfw olduğu içim işleme geçiyorum.

Aga int e bağladım ve PSN'e kaydol a bastım lütfen bekleyin diyor acaba ban atmaya mı hazırlanıyor. 😰
O kadar da karamsar olmayın ya.

HFW'de ban riski düşük. Banlanan görmedim, duymadım. Ama garantisini vermem. YTD. Çünkü yazılımı ben yazmadım.

Ama HFW'de hesap girişi bende yaptım. Cihaz ban yemedi.

Ama CFW'li cihazımda, Battlefield 3 oynarken yanlışlıkla Multiplayer'a tıkladım. PSN Giriş yapılıyor ekranı geldi, sonra o banlanma uyarısı geldi.

Banlanan cihaz çöp olmuyor. Yine oynuyorsun, sadece PSN'e erişemiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı