PS3'e ne kadar verilir?

@ValderZ @393060 normal bir ekonomide demek istedim, hangi ülkede ikinci el 15 yıllık bir konsol +1000 birime satılıyor?

İşin içine ekonomi girecekse ohoo ona bakarsak bir mont 700-800 TL bir gömlek 150-200 TL hangi ülkede bu ürünler bu fiyata satılıyor? Bu ürünlerin bu birime satıldığı bir ülkede PS3 300 birim mi olacak? Paranın değeri yok.

Hocam yaşadığı bölgede PS3 fiyatları 700 900 TL fazla mı diye düşünüyordum teşekkür ederim.

@ValderZ @393060 Normal bir ekonomide demek istedim, hangi ülkede ikinci el 15 yıllık bir konsol +1000 birime satılıyor?
Yine geldi birimci xd

İstanbul, Ankara ve İzmir'de 500'e de var, 1500'e de. Koleksiyon için alacaksın zaten. En bol içerikli olanı alman senin için daha iyi. En bol içerikli ilanları listele, oradaki en ucuz PS3 senin için en iyi PS3'dür.

Yine geldi birimci xd

İstanbul, Ankara ve İzmir'de 500'e de var, 1500'e de. Koleksiyon için alacaksın zaten. En bol içerikli olanı alman senin için daha iyi. En bol içerikli ilanları listele, oradaki en ucuz PS3 senin için en iyi PS3'dür.
İzmir'de oturuyorum, Letgo ile 100-550 TL aralığında 2 tane hurda amaçlı satılan FAT kasa haricinde bulamadım. Sanki ne yazdım ben size de bu kadar yüklendiniz acaba?

İzmir'de oturuyorum, Letgo ile 100-550 TL aralığında 2 tane hurda amaçlı satılan FAT kasa haricinde bulamadım. Sanki ne yazdım ben size de bu kadar yüklendiniz acaba?
Yüklenmedim ki? Birim kıyaslamanın saçmalığını bilmeyen bir tek sen kaldın galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı