PS3'te Drive hesabına girmeye çalışırken "Kullandığınız tarayıcı JavaScript'i desteklemiyor" hatası

JustWatch34

Zeptopat
Daha fazla  
PS3 internet tarayıcısında Google oturumu açmak istiyorum ama maili girip devam tuşuna bastığımda kullandığınız tarayıcı JavaScript'i desteklemiyor veya JavaScript kapatılmış hatası alıyorum. Bir bilginiz var mı arkadaşlar, acaba nasıl düzeltilir?

IMG_20240409_071010.jpg
IMG_20240409_071010.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Ben de ps3 kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla ps3 den güncelleme desteği kesildi bu yüzden bu uyarıyı alıyor olabilirsin. Şu anda Playstation store dışındaki satın alımlar dışında hiç bir şeyde oturum açamazsın. Google önceden de playstation da düzgün çalışmıyordu ve çok yavaştı. Şu anda da destek kesildiği için hiç çalışmıyor. İyi günler diliyorum

Öncelikle merhaba. Ben de ps3 kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla ps3 den güncelleme desteği kesildi bu yüzden bu uyarıyı alıyor olabilirsin. Şu anda Playstation store dışındaki satın alımlar dışında hiç bir şeyde oturum açamazsın. Google önceden de playstation da düzgün çalışmıyordu ve çok yavaştı. Şu anda da destek kesildiği için hiç çalışmıyor. İyi günler diliyorum
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ❤️

Yeni konular

Geri
Yukarı