PS3'te InFamous açılmıyor

Ferhat23

Hectopat
Daha fazla  
Multimana flash ile infamous u attım açılma ekranı geldi animasyonlar geçtikten sonra siyah ekranda kaldı açılmıyor oyundan çıkış yapabiliyorum o kısım çalışıyor ama oyun orada kalıyor yardımcı olabilir misiniz?

MultiMAN oyun menüsüne gelin. InFamous'un özelliklerine gelin. (Kare miydi üçgen miydi unuttum ikisinden biriydi) Oradan Dahili ve BD Yansısı seçeneklerini aktif hale getirin X tuşuyla. Eğer Multiman İngilizce dil ise Internal ve BD Mirror olarak gözükecektir. Onları açtıktan sonra oyun ayarlarından çıkın yukarıdan Refresh, yani Tazele butonuna tıklayın ve oyunu tekrar açmayı deneyin.

Ayrıca oyunu nereye attığınıza dikkat edin. Küçük harflerle olan game klasörüne atmayacaksınız. Büyük harflerle olan "GAMES" klasörüne atacaksınız oyunu burada hata yapmayın. Bunu zaten doğru yaptıysanız yukarıdaki taktiği uygulayın. Eğer yine olmazsa MultiMAN'ı güncellemeyi deneyin. Eğer cihazınızda internet bağlantısı varsa MultiMAN menüsünde en sol üst veya en sağ üst kısımda mı ne MultiMAN update seçeneği vardı. İnternet bağlantınız varsa ona basın bir güncelleme indirecek. Güncellemeyi indirdikten sonra MultiMAN ekranından çıkın ve XMB ekranında oyun bölümünden Package Manager'a oradan Install Package Files bölümüne, ve oradan PS3 System Storage veya onun altındaki bölüme girip oradan yeni MultiMAN sürümünü kuruyoruz. Eğer MultiMAN zaten güncelse en başta MultiMAN update dediğinizde sol üst ya da sağ üstte zaten en son versiyon kurulu gibi bir şey der.

Son düzenleme:
multiMAN oyun menüsüne gelin. Infamous'un özelliklerine gelin. (kare miydi üçgen miydi unuttum ikisinden biriydi) oradan dahili ve bd yansısı seçeneklerini aktif hale getirin X tuşuyla. Eğer multiMAN İngilizce dil ise ınternal ve bd mirror olarak gözükecektir. Onları açtıktan sonra oyun ayarlarından çıkın yukarıdan Refresh, yani tazele butonuna tıklayın ve oyunu tekrar açmayı deneyin.

Ayrıca oyunu nereye attığınıza dikkat edin. Küçük harflerle olan Game klasörüne atmayacaksınız. Büyük harflerle olan "Games" klasörüne atacaksınız oyunu burada hata yapmayın. Bunu zaten doğru yaptıysanız yukarıdaki taktiği uygulayın. Eğer yine olmazsa MultiMAN'ı güncellemeyi deneyin. Eğer cihazınızda internet bağlantısı varsa multiMAN menüsünde en sol üst veya en sağ üst kısımda mı ne multiMAN Update seçeneği vardı. İnternet bağlantınız varsa ona basın bir güncelleme indirecek. Güncellemeyi indirdikten sonra multiMAN ekranından çıkın ve xmb ekranında oyun bölümünden package Manager'a oradan ınstall package files bölümüne, ve oradan PS3 System Storage veya onun altındaki bölüme girip oradan yeni multiMAN sürümünü kuruyoruz. Eğer multiMAN zaten güncelse en başta multiMAN Update dediğinizde sol üst ya da sağ üstte zaten en son versiyon kurulu gibi bir şey der.

Dediklerinin ikisini de yaptım ama hala aynı tepki var açılırken "sucker punch" animasyonu var animasyon gidince siyah ekrana düşüyor. Ben oyunu indirdiğimde +DLC vardı onu kurmadım kurmam gerekiyor mu? Kurulucaksa da hangi dosyaya atılıyor bilmiyorum. Bir de oyun flash içerisinde 7.6 GB HDD'e kopyalarken 6.9GB oluyor ondan bir şey olur mu?

multiMAN oyun menüsüne gelin. Infamous'un özelliklerine gelin. (kare miydi üçgen miydi unuttum ikisinden biriydi) oradan dahili ve bd yansısı seçeneklerini aktif hale getirin X tuşuyla. Eğer multiMAN İngilizce dil ise ınternal ve bd mirror olarak gözükecektir. Onları açtıktan sonra oyun ayarlarından çıkın yukarıdan Refresh, yani tazele butonuna tıklayın ve oyunu tekrar açmayı deneyin.

Ayrıca oyunu nereye attığınıza dikkat edin. Küçük harflerle olan Game klasörüne atmayacaksınız. Büyük harflerle olan "Games" klasörüne atacaksınız oyunu burada hata yapmayın. Bunu zaten doğru yaptıysanız yukarıdaki taktiği uygulayın. Eğer yine olmazsa MultiMAN'ı güncellemeyi deneyin. Eğer cihazınızda internet bağlantısı varsa multiMAN menüsünde en sol üst veya en sağ üst kısımda mı ne multiMAN Update seçeneği vardı. İnternet bağlantınız varsa ona basın bir güncelleme indirecek. Güncellemeyi indirdikten sonra multiMAN ekranından çıkın ve xmb ekranında oyun bölümünden package Manager'a oradan ınstall package files bölümüne, ve oradan PS3 System Storage veya onun altındaki bölüme girip oradan yeni multiMAN sürümünü kuruyoruz. Eğer multiMAN zaten güncelse en başta multiMAN Update dediğinizde sol üst ya da sağ üstte zaten en son versiyon kurulu gibi bir şey der.

Konuyu hortlatmış oldum ama başka bir yerde bulamadım dijitalde böyle oluyor diye oyunun CD'sini aldım CD de aynısı oldu bir çözümü var mıdır onunda yoksa CD de dediğin şeyi mi yapacağım MultiMAN'dan.

Geri
Yukarı