PS3'ü tüplü TV'ye mi bağlamalıyım, yeni TV mi almalıyım?

• Konuyu başlatan Berk Alp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 16B
B

Berk Alp

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben PS3 alacağım ama ayriyeten küçük bir plazma mı alayım yoksa bu televizyona mı bağlayayım? Televizyon: Arçelik 84 Ekran Tüplü TV
152817113fah.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük bir led tv alabilirsiniz. Ama küçük ekran da zevk vermiyor. Böyle televizyon ile de zevk alamazsınız. İsterseniz bilgisayar monitörüne de bağlayabilirsiniz. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps 3 için en ideali 32 inç imkanın varsa 42 inç al diğer türlü fazla zevk vermez yani kendi açımdan söylüyorum.

PS3'ün en eski modelini alırsan çalışır ama Slim ve Super Slim çalışmaz.

Hocam burada bir yanlışınız var ps3 slim kullanıcısıyım tüplü televizyonda canavar gibi çalışıyor.
Super Slimleri bilmiyorum ama uygun çevirici olunca slim kasa tüplü tvde scart üzerinden çalışıyor.

Kuzenimde var hocam tüplü de çalıştıramadık bana yardımcı olursanız sevineceğim.

Kutudan çıkan şöyle bi kablo olması gerekiyor.
7072309181.jpg

Bu kabloyu resimdeki yere takıyorsunuz
7e83980ef5.jpg

Kablonun diğer ucunuda televizyonun scart girişine takıyorsunuz.
Burada kilit nokta ps3 ü çalıştırırken düğmeye direk basarsanız ekrana görüntü gelmiyor.
Power tuşuna basılı tutup cihazdan bip sesi gelene kadar elinizi çekmiyorsunuz. Sesi duyduktan sonra size belirli bir çözünürlük belirtip, bu çözünürlükte kullanmaya devam edilsin mi diye soruluyor sizde ps3 koluyla onaylayıp devam ediyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı